Jump to content

Sistem Güncellemesi!!!

schneizeL

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 92
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Merhaba arkadaşlar,   Daha önce bir çok kez konu başlığı açıp yapmakta olduğumuz güncellemeden bahsettik ve önerileriniz doğrultusunda bir şeyler hazırlamaya başladık. Çok fazla bir vaktim olmadığında

İyi günler ve güncelleme için teşekkürler öncelikle; Benim 2 tane tavsiyem var; 1- İzlediğimiz bölümler kendiliğinden "izlendi" olarak işaretlensin. unutursak aynı bölüm olduğunu anlayana kadar izleme

Ya benim bi sorum olcak tı kendi anime listemize kayıt ettiklerimiz silinirmi bu guncellemede

Site temasınıda forum ile aynı yapsanız daha hoş olurdu yada biraz daha retro. Site teması çok bonbeli görsellerle dolu gibi. Birde sohbet kısmını ön planda değilde başka bir sayfada tutsanız daha iyi olur gibi çünkü siteyi kasan bir durum bu. Son eklenen animeler en altta değilde en üstte olmalı bence. Farkı sitelerden izleme seçeneklerinde (flv, meta, mail.ru gibi) bölüm ilerletme (önceki bl. sonraki bl.) düğmelerinin hemen altında olsa daha kullanışlı olabilir. Bölüm aramalarına en az şu kadar bölüm olabilir mesela. Ayrıca kendi kullandığım temayıda göstereyim... Tabi sonuçta bunlar fikir...

İyi çalışmalar...

1shEqP.png

us3b9M.png

E6UEUa.png

VEooQe.png

Düzenlenme: scneiashardevil tarafından
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bildirim ve duvar yenilemeleri güzel olmuş.
Mobil giriş temasını da yenilersiniz umarım :) . Özel mesajlarla pek işim olmadı ama silinmeden önce kennet arkadaşımızın dediği gibi bir yedek alma butonu ekleyebilirsiniz sanırım.
Güzel birşey ortaya çıkaracağınızdan hiç şüphem yok şimdiden elinize sağlık diyorum ^_^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Devam eden seriler için hangi gün yayınlandığı bilgisi eklenebilir. soranları gördüğün için öneriyorum.

Çeviri istek butonu eklenebilir. Tıklanma sayına göre çevirmen altyazıyı alabilir.

Çeviri durum bildirimi eklenebilir.(divxplanette gibi)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.