Jump to content

Sistem Güncellemesi!!!

schneizeL

Önerilen İletiler

mesela bi animeyi "izleyeceklerim" listesine aldığımızda, sonra onu izleyeceğimiz zaman "şu an izlediğim" bölümüne almak için ta anime lsi,temize girip o animeyi bulup ordan değiştirmemiz gerekiyor... onun yerine bir animeyi listeye eklediğimizde o animenin sayfasından(sayfasında derken örneğin naruto için: www.turkanime.tv/anime-seri/Naruto ) direk değiştirebilsek...

teşekkürler

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 92
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Merhaba arkadaşlar,   Daha önce bir çok kez konu başlığı açıp yapmakta olduğumuz güncellemeden bahsettik ve önerileriniz doğrultusunda bir şeyler hazırlamaya başladık. Çok fazla bir vaktim olmadığında

İyi günler ve güncelleme için teşekkürler öncelikle; Benim 2 tane tavsiyem var; 1- İzlediğimiz bölümler kendiliğinden "izlendi" olarak işaretlensin. unutursak aynı bölüm olduğunu anlayana kadar izleme

Ya benim bi sorum olcak tı kendi anime listemize kayıt ettiklerimiz silinirmi bu guncellemede

Aklıma gelmişken şunuda söylemek isterim anime listesi kısmındaki türlereen sadece 1 tanesini seçme hakkı olması yetersiz romantzm ama belki romantzm komedi animesi aranıyor veya ecchi ama harem de türünüde barındırmasını isteniyo olabilir vb. Her anime birçok türde olmasına rağmen tek türde arama yapma imkanı olması yetersiz gibi herşey için teşekkürler mobil kullanıcıların site özelliklerini kullanabilmesi olayını tekrardan hatırlatim bide bu benim için önemli bir husus tekrar tekrar teşekkürler

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Aklıma gelmişken şunuda söylemek isterim anime listesi kısmındaki türlereen sadece 1 tanesini seçme hakkı olması yetersiz romantzm ama belki romantzm komedi animesi aranıyor veya ecchi ama harem de türünüde barındırmasını isteniyo olabilir vb. Her anime birçok türde olmasına rağmen tek türde arama yapma imkanı olması yetersiz gibi herşey için teşekkürler mobil kullanıcıların site özelliklerini kullanabilmesi olayını tekrardan hatırlatim bide bu benim için önemli bir husus tekrar tekrar teşekkürler

http://www.turkanime.tv/detayli-arama bundan bahsediyorsunuz galiba

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Öncelikle yeni güncellemeler çok güzel geliyor kulağa, teşekkürler. Benim iki önerim olacak. İlki, istediğimiz avatar resmini yükleyebilseydik hoş olurdu, bu konuda bir kısıtlama olmaması iyi olur. İkincisi, "free word" arkadaşımızın dediği gibi şu anime listesi olsun, harflerine göre animelere bakmak olsun aşağı doğru inmesi çok kasıntı. Bazen takılıyor yenilemek zorunda kalıyorum, hem de çok uzun listelerde bas bas bitmiyor, sıkılıyor insan. Bu iki listede de aşağı açılmak yerine sayfa sayfa (1,2,3.. ya da harfine göre) açılsa böyle yan yana daha güzel ve kullanışlı olur. Mesela anime listemde bir anime bulucam bas bas bitmek bilmiyor listem uzun olduğu için. Anime listemde hangi harfi seçersek o harf ile başlayan animeler çıksın karşımıza. Umarım bu konuya da bir el atabilirsiniz. Kolay gelsin. Şimdiden teşekkürler.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Çok güzel bi uygulama bide acaba eskiden dizimag'de de olduğu gibi önceden izlediğimiz bi animenin beğendiğimiz bölümünü favori bölüm olarak kaydedip daha sonra tekrar o bölümü arama derdi olmasın diye böyle bi sekmede olursa güzel olur diye düşünüyorum.Ama olmassa da sorun değil yeni gelicek uygulamalarda güzel elinize sağlık. :D  :D  :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.