Jump to content

Sistem Güncellemesi!!!

schneizeL

Önerilen İletiler

• Yöneticiler

Merhaba arkadaşlar,

Daha önce bir çok kez konu başlığı açıp yapmakta olduğumuz güncellemeden bahsettik ve önerileriniz doğrultusunda bir şeyler hazırlamaya başladık.

Çok fazla bir vaktim olmadığından bu işlemler biraz vakit alıyor. Şu an bile ne zaman tamamlanacağı hususunda net bir bilgi verememekteyim. (%30 tamamlandı diyelim şimdilik)

Hazırlanmakta olan yeni sistemden şu an mevcut kullanımda olan bazı özellikler devre dışı bırakılacak veya düzenleme yapılacaktır.

Devre dışı bırakılacak/düzenlenecek özellikler;

- Arkadaşlık sistemi yerini takip sistemine bırakacak. (takip ettiğiniz kişilerin site üzerinde yapmış olduğu işlemlerden haberdar olabileceksiniz) BKZ : FB haber kaynağı.

- Duvar kısmı güncellenerek daha aktif rol alması sağlanacak. Resim, video, müzik, güncelleme vb durumları paylaşabileceğiniz sosyal bir duvara sahip olacaksınız.

- Anime müzikleri kısmı güncellenerek profilinize beğendiğiniz müziklerden oynatma listeleri oluşturabileceğiniz bölüm eklenecek.

- Beğenenlerin görüntülenmesi bölüm ayrıntısına taşınacak yerine ise izleyip izlemediğinize dair buton eklenecek. BKZ : http://i.hizliresim.com/w1qnvY.png aynı sistem anime serisinin listenmesinde de aktif rol alacak bu sayede izlediklerinize kolayca erişebileceksiniz.

- Mesajlaşma sistemi güncellenecek eski mesajlar tamamiyle silinecektir. Şimdiden yedeklerinizi almaya başlamanız önemle rica olunur. BKZ : FB özel mesaj sistemi

- Engelleme sistemi ile istemediğiniz kişilerin size mesaj göndermesini, duvarınızı görüntülemesini ve yaptığı yorumları engelleyebileceksiniz (Bu kişiye ait yorumlar tarafınızca görünmez olacaktır.)

- Bilgilendirme sistemi ile takip ettiğiniz animeler ile ilgili yeni bölüm eklendiğinde vb durumlarda bilgi mesajı alabileceksiniz.

Şimdilik hazırlanmakta olan bunlar geri kalanlarda sürpriz olsun diyelim :) Aklıma yeni şeyler geldikçe ilave edeceğim online izleme sitesinden bekleyebileceğiniz hemen hemen herşey bu sistemde olacak diye düşünüyorum. Zaten artık son güncelleme bundan sonra diğer işlerime odaklanacağım için pek vakit ayırabileceğimi düşünmüyorum.

Aklınıza takılan veya önermek istediğiniz bir şey olursa başlık altında belirtebilirsiniz. Elimden geldiğince değerlendirmeye çalışacağım. ( cevap veremeyebilirim ama bu görmediğim anlamına gelmiyor. Dikkatlice inceleyeceğimden emin olabilirsiniz :) )

Not : Güncelleme yeni bir sistem üzerine yapılandırıldığından uzun sürmekte :(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 92
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Merhaba arkadaşlar,   Daha önce bir çok kez konu başlığı açıp yapmakta olduğumuz güncellemeden bahsettik ve önerileriniz doğrultusunda bir şeyler hazırlamaya başladık. Çok fazla bir vaktim olmadığında

İyi günler ve güncelleme için teşekkürler öncelikle; Benim 2 tane tavsiyem var; 1- İzlediğimiz bölümler kendiliğinden "izlendi" olarak işaretlensin. unutursak aynı bölüm olduğunu anlayana kadar izleme

Ya benim bi sorum olcak tı kendi anime listemize kayıt ettiklerimiz silinirmi bu guncellemede

• Yöneticiler

Beni en çok sevindiren takıip ettiğimz animlerden bildirim almak olmuş. Yalnız mesela bu hafta one piece yeni bölüm gelmeyecek diyelim bunu bize haber verecek misiniz ?

Bilgilendirme olarak düşülebilir ama bunu manuel yapmamız gerekecek o da tam kesin değil diyelim.

Ya benim bi sorum olcak tı kendi anime listemize kayıt ettiklerimiz silinirmi bu guncellemede

Hayır silinmeyecektir.

elinize sağlık. 

şu anime listesinede bir el atın. sadece animelerin isimlerinden ziyade resimleride olsa güzel olur.(özellikle izlenecekler kısmına)

O kısmıda güncellemekteyim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

- Bilgilendirme sistemi ile takip ettiğiniz animeler ile ilgili yeni bölüm eklendiğinde vb durumlarda bilgi mesajı alabileceksiniz.

Peki örneğin bir animeyi birden fazla fansub çeviriyor, bu bilgilendirme mesajı anime ilk çevrilip koyulduğunda mı gelecek?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yöneticiler

Peki örneğin bir animeyi birden fazla fansub çeviriyor, bu bilgilendirme mesajı anime ilk çevrilip koyulduğunda mı gelecek?

Evet bölüm sitede açıldığı anda XX animesinin XX bölümü eklenmiştir tarzında bir bilgi mesajı gelecektir.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.