Jump to content

Sistem Güncellemesi!!!

schneizeL

Önerilen İletiler

Öncelikle çalışmalarınız için teşekkürler,ilk olarak kullanıcı profili bölmündeki avatar şeçeneklerine daha önce belirttiğim animenin ve daha fazlasının bulunacağı  ve admin ile  site yetkilileriyle daha iç içe olabileceğimiz bir sistem yapmakla  beraber bir de özel mesaj seçeneğinin yanında ayrıca bir başlık altında  3 veya 5 kişi nin grub olarak sohbet tartışma gibi konuları yarı özel bir şekilde yapılabileceği bir seçenek daha eklerseniz ,alan vaya pencerde olabilir tamamiyle uygun göreceğiniz şekilde bunlarıda eklereseniz siteye daha da katkı getireceğini düşünüyorum. 

(Düşüncelerimizi önemsediğiniz için tekrardan teşekkürler)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 92
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Merhaba arkadaşlar,   Daha önce bir çok kez konu başlığı açıp yapmakta olduğumuz güncellemeden bahsettik ve önerileriniz doğrultusunda bir şeyler hazırlamaya başladık. Çok fazla bir vaktim olmadığında

İyi günler ve güncelleme için teşekkürler öncelikle; Benim 2 tane tavsiyem var; 1- İzlediğimiz bölümler kendiliğinden "izlendi" olarak işaretlensin. unutursak aynı bölüm olduğunu anlayana kadar izleme

Ya benim bi sorum olcak tı kendi anime listemize kayıt ettiklerimiz silinirmi bu guncellemede

• Yöneticiler

Öncelikle çalışmalarınız için teşekkürler,ilk olarak kullanıcı profili bölmündeki avatar şeçeneklerine daha önce belirttiğim animenin ve daha fazlasının bulunacağı  ve admin ile  site yetkilileriyle daha iç içe olabileceğimiz bir sistem yapmakla  beraber bir de özel mesaj seçeneğinin yanında ayrıca bir başlık altında  3 veya 5 kişi nin grub olarak sohbet tartışma gibi konuları yarı özel bir şekilde yapılabileceği bir seçenek daha eklerseniz ,alan vaya pencerde olabilir tamamiyle uygun göreceğiniz şekilde bunlarıda eklereseniz siteye daha da katkı getireceğini düşünüyorum. 

(Düşüncelerimizi önemsediğiniz için tekrardan teşekkürler)

Aslında yapılacak çoğu değişikliği yazmadım avatar seçimi kullanıcıya bırakılacak yani listeden seçmek durumunda kalmayacaksınız. Ayrıca animeler ile forum arasında bağlantı kurularak tartışma platformları oluşturulacak. Grup kısmını şu an adapte edemeyebilirim ama test aşamasında iken sisteme dahil edebilirim.

Şöyle bir şey yapsak  mesela seçenekler eklense ing altyazılı türkçe altyazılı veya altyasız izleme seçenekleri sunulsa

Bu konuda Türkçe seçeneğinin yeterli olduğunu düşünüyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

hazır sistem güncellemesi yaparken birde forum ranklarını onarıp yenileyebilirim isterseniz sadece mesaj atın psd yollarım neler gerekiyorsa :D

Benim görüşüm o rank olayı saçmalıktan başka bir şey değil. Hem forumda, hem de izleme yorumlarında, "Teeşkkürler *bilmem ne* " yazıp post kasan o kadar çok işsiz insan var ki...

Haa bir de bununla böbürlenenler var "ben daimi üyeyim ben otaku üyeyim bla bla bla...." 

Benim görüşüm rank işini kaldırın gitsin. Ne bir özelliği ne de bir getirisi var.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Benim görüşüm o rank olayı saçmalıktan başka bir şey değil. Hem forumda, hem de izleme yorumlarında, "Teeşkkürler *bilmem ne* " yazıp post kasan o kadar çok işsiz insan var ki...

Haa bir de bununla böbürlenenler var "ben daimi üyeyim ben otaku üyeyim bla bla bla...." 

Benim görüşüm rank işini kaldırın gitsin. Ne bir özelliği ne de bir getirisi var.

bu dediklerin seviye sistemi için geçerli olur ben istenilen neyse onu ayarlamak istiyorum misal kayıtlı üye-devamlı üye,ekip v.s. bunlar belirtilsin yeter zaten

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.