Jump to content

Sistem Güncellemesi!!!

schneizeL

Önerilen İletiler

Öncelikle ugraşlarınızdan ötürü teşekkür ederim

Güncellemerin çok iyi olsuğunu düşünüyorum duvar olayınde duvarıma ne yazarsam yazim arkadaşların girip bakmadığı sürece görmemesi kötüydü duvara yazmanın anlamı kalmıyordu

Takip listesindeki animeler hakkında bildiri almak bu benim daha önce öneri istediğinizde paylastıgım ve herkezınde cok istediği birşeydi takip listesinin anlamı olacak artık diye düşünüyorum tek sıkıntım

Benim gibi bilgisayarı olmayan birinin (ıpad) sitedeki özellikleri kullanaması kötü bilgisayarım uzun bir süre önce bozuldu ve şuanki durumumda tabletle yetinmek durumundayım takip listemi site harici tutmak zorunda kalıyorum bir not defterıne kaydedıyorum tabletde kullanıcı adımı degiştirmek istiyorum bunuda yapmama imkan saglamıyor site hatta duvarıma yazı yazıp okudugumda hata bulup duzelmek istesemde duzeltme butonuna tıklayamıyorum yani işin özü tabletlere uyumlu bir güncelleme yapmanızın mümkünatı yokmu benim gibi sadece tabletden girenler elbet vardır sizden rica ediyorum eğer böyle bir şans varsa yapmanızı umuyorum m.turkanimede bu tür özellikler mevcut değil istenilen animelerede ulaşılamıyor m.turkanime nin geliştirelecegini duymuştum ama cok zaman geçti lütfen yeni güncellemenizde bunada bir el atın turkanimeye girdiğimde bu öZelliklerdende faydalanabılmek istiyorum çok teşekkür ederim herşey için

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 92
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Merhaba arkadaşlar,   Daha önce bir çok kez konu başlığı açıp yapmakta olduğumuz güncellemeden bahsettik ve önerileriniz doğrultusunda bir şeyler hazırlamaya başladık. Çok fazla bir vaktim olmadığında

İyi günler ve güncelleme için teşekkürler öncelikle; Benim 2 tane tavsiyem var; 1- İzlediğimiz bölümler kendiliğinden "izlendi" olarak işaretlensin. unutursak aynı bölüm olduğunu anlayana kadar izleme

Ya benim bi sorum olcak tı kendi anime listemize kayıt ettiklerimiz silinirmi bu guncellemede

Önceki konuyla ilgili ilginiz için teşekkürler.

Bir de büyük serilerin, fazla bölümlere dolayı oluşan bölüm karmaşsını da daha sonra genel bir şekilde  çalışma yaparak  ,kullanıcıların çoğunun şikayet ettiği  bölüm sıralamaları ve alternatif izleme seçenekleri konusunuda çözerseniz sevinirim.Çünkü bozuk bölümlerin çoğunu farklı sitelerde eksik veye yanlış altyazı ile izlemek zorunda kalıyoruz.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

sistem için birşey yapılacaksa önce askıya aldıklarımızı izleyeceklerimizi işaretlediğimiz animeleri de artık izlediklerime almak istiyorum(kısaca değiştirebileceğizdir heralde artık) bunu da sağlarsanız seviniriz neredeyse tüm forum bu yoruma katılacaktır yıllardır tek sorunumuz bu 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hocam iyi yapıyon da msjların hepsini bana bi veremezmisin indireyim, tek tek el ile yedeklemek öldürcek beni + yorumlarımıda yedeklemek istiyorum bi databasesini çeksen benimkilerin olmazmı ya :(

+ Lütfen Face book a bağlama burayı :( gizli kalmak için elimden geleni yapan ben faceye bağlarsan iyice zorluk çekecem :(

Biraz kişisel oldu düşünceler ama zaten kulanıcıların yorumuna sunmuşsun :)

+ Öneri = Msj larınızı ve yorumlarımızı toptan indire bilceğimiz bi download şekli geliştirlirse bence iyi olur özelikle benim gibi yorum yapmayı seven diğer arkadaşlar için iyi olur :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

valla abicim tam istediğim özellikleri eklemişsiniz :) yanlız şu olayda düzeltilmeli 24 saatte bir hesaplardan otamaktik  çıkış yapılıyor bu olay bana gına getirdi :D hergün e-mail ve şifreyi yazmak :D 1,5 sene geçti ama bi türlü şuna alışamadım :D

ek olarak atıyorum tamamlandı kısmında ilk sayfadan sonra 2 sayfa'yı açıcağımız zaman sayfa aşağı doğru inmkete bu belirli bi sayfadan sonra kasmalara neden olmakta bunun1. sayfadan 2. sayfaya geçerken aşağı değilde (bunun nasıl belirticeğimi billemedim) aşağı değilde yana doğru 1. sayfadan çıkıp 2. gelicek bunun düzeltilmesi gerekmekte :) onun dışında aklıma daha geln yok :)

Düzenlenme: free word tarafından
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.