Jump to content

Sistem Güncellemesi!!!

schneizeL

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 92
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Merhaba arkadaşlar,   Daha önce bir çok kez konu başlığı açıp yapmakta olduğumuz güncellemeden bahsettik ve önerileriniz doğrultusunda bir şeyler hazırlamaya başladık. Çok fazla bir vaktim olmadığında

İyi günler ve güncelleme için teşekkürler öncelikle; Benim 2 tane tavsiyem var; 1- İzlediğimiz bölümler kendiliğinden "izlendi" olarak işaretlensin. unutursak aynı bölüm olduğunu anlayana kadar izleme

Ya benim bi sorum olcak tı kendi anime listemize kayıt ettiklerimiz silinirmi bu guncellemede

Önce hesabım-anime listem-izlediklerim veya diğer listelerden-ayarlara gireceksin-listemde çıkar'a basacaksın ve o anime çıkarılacak listenden, sonra bitirdiklerime veya diğer seçeneklere ekleyebilirsin (sistem hatası falan değil yani)   :P

Videonun hemen sol üzerinde animenin ismine basınca gidiyor zaten inceleme sayfasına, ama ayrıca bir butonda eklenebilir belki

Teşekkür ederim :D artık kullanırım bunu :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra...
  • 4 hafta sonra...

Türkanime de izlediklerim tarzında bir bölüm var ama burayı düzenlemek adına alfabetik sırada veya kendi verdiğin puanlara göre sıralama olsa çok daha düzgün ve güzel gözükür 

Ayrıca yapması zahmetli olur ama genel sitedeki gibi konusuna göre (aksiyon,büyü, vb.) de katagori eklenebilse  başka üyeler için bakması içinden seçmesi daha kolay olur 

Bilgilerinize;

Kolay gelsin

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Site profilinde , izleyecekleri kısımları varya oralardaki izlediğim animeleri izleyeckleri kısmından izledikleri kısmına  taşısak veya düzenliye bilsek süper olur.. bu güncelemede bu mümkün olucakmı ?

Teşekkürler 

tumblr_m8ys4mIid41qciafbo1_500.gif 

EDİT: Önceki Yorumları incelediğimde Nasıl yapılıcanı buldum Teşekkürler birde Şu avatar seçme olayı iyi oldu.

Düzenlenme: Scream342 tarafından
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

her bölüm altındaki mesajlar teşekkür yazılarıyla dolu bunu yerine bölüm altlarında teşekkür butonu olsa ve mesajlara sadece bölüm hakkında görüş yazılsa çok güzel olur.

2. önerim ise izlediğimiz bölümleri otomatikman izlediğim bölümüne aktarılması eger o animeyi bitirdiysem biten lere eklenmesi böylece "hangi animenin kacıncı bölümünde kaldıydım" gibi sorunlar ortadan kalkar

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Açıkcası birazdan yazacağım konu hakkında birisi birşey dedimi bilmiyorum (çünkü her yorumu okumaya üşendim) direk aklımdakileri aktarmak istiyorum.

-Level sistemi

Bu sistemi üye olma tarihine belirlenen bir sistem haline getirme imkanınız varsa çok güzel olabilir aslında bu sayede boş yorum yapanlarda kalkmış olur ortadan. Yada izlenilen anime sayısına göre.

-Takip sistemi

Bu sistem gerçekten çok güzel düşünülmüş. Fakat bu seferde tivitırda (ben öyle diyorum) ki gibi "G.t var" diyenler çıkmazsa iyi...

Bunlar haricinde pek aklıma gelen birşey yok açıkcası fakat aklıma geldikçe sistemin yenilenmesi ve güzelleşmesi açısından elimden geleni yapacağım. Güncelleme ve emekleriniz için minnettarım, teşekkürler.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.