Jump to content

//Yeni:Onodera/Nisekoi(18.03.2015).:asci:.

asci

Önerilen İletiler

Ben bu konuyu nasıl kaçırmışım hem de  Bleach'ten çizimlerin olduğu ^_^ 

Arada pilot kalemle yapılmış çizimlerinde olsa hoş olurdu çünkü hatların çok düzgün daha canlı görünebilirler bir de keçeli kalemle boyamayı denedin mi hiç? Kuru boyalı resimler de genelde koyu tonlarda daha barizdir kalem izi oluyor bunu elin alıştıkça azaltabilirsin gerçii şu haliyle de gayet başarılı ^_^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 86
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

18.03.2015 1 Yeni Güncelleme: Nisekoi-Onodera Kosaki:       07 .03. 2015 : Zaraki Kenpachi-Yachiru Kusajishi:       01.03.2015: Bleach-Grimmjow:   ============

Yüzlerde agiz burun goz oranina calismalisin

Hahaha olabilir :D

Ben bu konuyu nasıl kaçırmışım hem de  Bleach'ten çizimlerin olduğu ^_^
Arada pilot kalemle yapılmış çizimlerinde olsa hoş olurdu çünkü hatların çok düzgün daha canlı görünebilirler bir de keçeli kalemle boyamayı denedin mi hiç? Kuru boyalı resimler de genelde koyu tonlarda daha barizdir kalem izi oluyor bunu elin alıştıkça azaltabilirsin gerçii şu haliyle de gayet başarılı ^_^

teşekkür ederim:)keçeli denemedim çünkü üstüste boyayınca hemen ton farklı oluyor kontrol edemem açıkçası(ya aslında keçeli kalemim yok şuan:)  )

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

teşekkür ederim:)keçeli denemedim çünkü üstüste boyayınca hemen ton farklı oluyor kontrol edemem açıkçası(ya aslında keçeli kalemim yok şuan:)  )

Bu seferde mesaj alıntılandığında bildirim gelmiyor bir düzeltemedik neyse  :D

Harçlıklarından artır her gün 50 krş ayır kenara :P Grafik kalemi; keçeli kalem diyorum ben ona  ^_^ Çift taraflı; bir ucu boyama diğer ucu gölgelendirme için, daha kullanışlı oluyorlar. Promarker kalem diye bilinir daha çok ama farklı markaları da oluyor. Şahsen düz keçeli kalemle de iyi iş çıkaranı gördüm ama altını ne tür teknikle dolduruyorlar orasını bilemicem belki sen ilerde öğrenince paylaşırsın ^_^

Resimlere bir göz at istersen belki fikir edinirsin ;)

0.jpg

hqdefault.jpg

k338b.jpg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu seferde mesaj alıntılandığında bildirim gelmiyor bir düzeltemedik neyse  :D

Harçlıklarından artır her gün 50 krş ayır kenara :P Grafik kalemi; keçeli kalem diyorum ben ona  ^_^ Çift taraflı; bir ucu boyama diğer ucu gölgelendirme için, daha kullanışlı oluyorlar. Promarker kalem diye bilinir daha çok ama farklı markaları da oluyor. Şahsen düz keçeli kalemle de iyi iş çıkaranı gördüm ama altını ne tür teknikle dolduruyorlar orasını bilemicem belki sen ilerde öğrenince paylaşırsın ^_^

Resimlere bir göz at istersen belki fikir edinirsin ;)

0.jpg

hqdefault.jpg

k338b.jpg

Ha bunları biliyorum da 50kr. biriktirmeyle güç yetmez onlara :) Aslında alacaktım da malum sınav dönemi şimdi elime geçerse bitirmeden bırakamam sonra geri kalırım diye beklemedeyim şuan :)

Mesaj işini kurcalarım şimdi :D

Bu arada resimler senin mi?

1Y75rA.jpg

Şİmdi baktım bana geliyormuş senin taktiğinle bir daha dene bakalım olacak mı :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ha bunları biliyorum da 50kr. biriktirmeyle güç yetmez onlara :) Aslında alacaktım da malum sınav dönemi şimdi elime geçerse bitirmeden bırakamam sonra geri kalırım diye beklemedeyim şuan :)

Mesaj işini kurcalarım şimdi :D

Bu arada resimler senin mi?

1Y75rA.jpg

Şİmdi baktım bana geliyormuş senin taktiğinle bir daha dene bakalım olacak mı :D

Eh biraz tuzlu :D Bence de şu anki önceliğin sınavlar olmalı zaten

Ah keşke benim olsa :) kardeşimde ilgileniyor onun yaptıklarından feyiz alıp gördüğümü seçebiliyorum sadece :) 

Resim promarker kalemin tanıtım resmi  ^_^ kalemin işlevselliğini daha net görebilmen için ekledim.

Görseldekini aynen uyguladım ama düzelip düzelmediğini test edemedim henüz heheheh benim taktik teşekkür ederim :lol: 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Eh biraz tuzlu :D Bence de şu anki önceliğin sınavlar olmalı zaten

Ah keşke benim olsa :) kardeşimde ilgileniyor onun yaptıklarından feyiz alıp gördüğümü seçebiliyorum sadece :)

Resim promarker kalemin tanıtım resmi  ^_^ kalemin işlevselliğini daha net görebilmen için ekledim.

Görseldekini aynen uyguladım ama düzelip düzelmediğini test edemedim henüz heheheh benim taktik teşekkür ederim :lol: 

bence o tekniğe bi isim bulmalıyız :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.