Jump to content

Yaşadığın En Korkunç Olay?

Lacky

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 87
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Evet bakalım.. Derin konu bu sanki. Normalde o kadar korkak bir çocuk değildim ama bu olay beni şoka uğratmaya yetti :/ Evet bendeniz 6,5 yaşında, dizleri her daim kabuk bağlamış, hafif dengesiz, işt

Doğmam.

Deney yaparken (!) evi yakıyordum. Kimyasal yangınlar suyla söndürülemediğinden bir su bardağında deterjanı karıştırıp üstüne atarak söndürdüm. Anca söndü her bardakta baştan karıştırınca :D Mutfak do

şöle bir yorumları okudumda hemen hemen  benzer olaylar yaşamışız :D  ayrıca benide küçükken gündüz tabi köpek kovalamıştı.ama o korkumu biraz yendim :D

Ben de biraz yendim de ne zaman bir köpekle göz göze gelsem çok da kaçıyormuş gibi hissettirip köpeğin dikkatini iyice çekmeden hemen sıvışmaya bakıyorum :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ona benzer bir anim benimde var üzerimde kırmızı bir elbise vardı o zamanlar çok küçüktüm yıldırım birden çekti beni az da olsa hatırlıyorum ogün bugündür de yıldırımdan çok korkarım dışardayken şimşek çarpsa bayılcak gibi oluyorum :(

ne korkunçtur bilirim.. yağmur = son ses müzik.. gece ise eğer; ışıklar açık.. şimşeğin çakıp etrafı öyle bembeyaz etmesi bile (müzik dinlediğimden), duymamama rağmen beni benden alır..

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Küçükken evde top oynuyorduk kuzenlerimle. Top yanlışıkla lambaya çarptı ilk başta sallandı sonra bi kaç kıvılcım düştü yere. Kuzenim de bakayım bi dedi sandalyeye çıkıp lambaya dokundu ve o sırada lamba patlayıp ayağımın dibine düştü. Neyseki bişe olmadı. Ama etkisi üzerimde O.o

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

senin deneyinde bu arada çok tehlikeliymişş  :(

Dua et internetim yoktu o zamanlar. Olsaydı tereyağından sabun, sabundan patlayıcı üğretirdim ben :D Ordan burdan bildiklerimle sis bombası yapmaya başlamıştım bile :P

Bir başka korkunç olay ise, bisiklet kazası. Ara sokakta aniden arabanın önüne çıktım. Hem arka hem ön freni sıktım. Bisikletin arkası havaya kalktı. Ben bisikletten uçtum. Araba bana çarpmadı ama o an yavaş çekimde havada uçarken ve şoför ile birbirimize bakarken uçtuğum yöndeki direği fark ettiğimde hissettiklerim... Son anda kendimi yamultarak direği teğet geçmiştim :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Dua et internetim yoktu o zamanlar. Olsaydı tereyağından sabun, sabundan patlayıcı üğretirdim ben :D Ordan burdan bildiklerimle sis bombası yapmaya başlamıştım bile :P

Bir başka korkunç olay ise, bisiklet kazası. Ara sokakta aniden arabanın önüne çıktım. Hem arka hem ön freni sıktım. Bisikletin arkası havaya kalktı. Ben bisikletten uçtum. Araba bana çarpmadı ama o an yavaş çekimde havada uçarken ve şoför ile birbirimize bakarken uçtuğum yöndeki direği fark ettiğimde hissettiklerim... Son anda kendimi yamultarak direği teğet geçmiştim :P

inanırım geçekten çocukken çok haylazmışsın :D

yani hep benzer olaylar deney ve ütü olayı hariç kaza  şimşek köpek olayı birde karabasan olayı da var tabi insan boğulcak gibi hissediyor

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.