Jump to content

Yaşadığın En Korkunç Olay?

Lacky

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 87
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Evet bakalım.. Derin konu bu sanki. Normalde o kadar korkak bir çocuk değildim ama bu olay beni şoka uğratmaya yetti :/ Evet bendeniz 6,5 yaşında, dizleri her daim kabuk bağlamış, hafif dengesiz, işt

Doğmam.

Deney yaparken (!) evi yakıyordum. Kimyasal yangınlar suyla söndürülemediğinden bir su bardağında deterjanı karıştırıp üstüne atarak söndürdüm. Anca söndü her bardakta baştan karıştırınca :D Mutfak do

2. Siniftayken arkadasima gozumun onunde araba carpmisti.

Bir de hastanede yanik bolumunu gezmeyi tecrube etmek beni cok etkiledi ve korkuttu. Ayaklari 4. Ya da 5. Dereceden yanik olan bebegi hala unutmadim. En cok o zaman doktorlugun ne kadar zor oldugunu gordum.

hayatta ben bebeklere dayanamam yaa :(  :(

ayrıca inek sürüsü olayıda o kadar korkunç değil ki ne güzel ot yiyorlarmış piknik yapıyorlarmış ne güzel ama :D  :D  :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben pek hatırlamıyorum ama 5-6 yaşlarındaymışım annem eve geldiğinde her tarafta gaz kokusu varmış mutfakta beni elimde çakmakla yakalamış bütün kapıları pencereleri açıp bana da sağlam bir fırça çekmiş. Bana sorduklarında çayı ısıtmak için tüpün gazını açıp sonrada çakmağı aradığımı söylemişim. O zamanlar korktum mu bilmem ama şimdi düşündükçe hafif bir ürperti geliyor :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

hayatta ben bebeklere dayanamam yaa :(  :(

ayrıca inek sürüsü olayıda o kadar korkunç değil ki ne güzel ot yiyorlarmış piknik yapıyorlarmış ne güzel ama :D  :D  :D

Istila ile kalsa iyi teki beni kovalamıştı da öğretmenler uzaklaştırmıstı. Okula gidene kadar ağlamıştım.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

8 yaşında okul ile pikniğe gittiğimizde inek sürüsü istila etmişti piknik alanımızı...

Ay bu cok ilgincmis. :D

hayatta ben bebeklere dayanamam yaa :( :(

ayrıca inek sürüsü olayıda o kadar korkunç değil ki ne güzel ot yiyorlarmış piknik yapıyorlarmış ne güzel ama :D :D :D

Agladiklarinda bile dayanamam bende. :(

Aynen, piknikte bize eslik ediyolar ne guzel. :D

edit: tek beni kovalicaksa kizardim. :( Gecmis olsun. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bak ya sirf bu yuzden ilk iletiyi istila ettiler diye kesmistim :) Her anlattigimda alay konusu oluyorum, kahkaha atiyolar.

Edit:Okuz inek neyse iste kucuktum kucucuktum -_-

çook özür dilerim ama küçüktün doğru haklısında gülmeme engel olamıyorum napim :D  :D  :Dtamam sustum :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.