Jump to content

Yaşadığın En Korkunç Olay?

Lacky

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 87
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Evet bakalım.. Derin konu bu sanki. Normalde o kadar korkak bir çocuk değildim ama bu olay beni şoka uğratmaya yetti :/ Evet bendeniz 6,5 yaşında, dizleri her daim kabuk bağlamış, hafif dengesiz, işt

Doğmam.

Deney yaparken (!) evi yakıyordum. Kimyasal yangınlar suyla söndürülemediğinden bir su bardağında deterjanı karıştırıp üstüne atarak söndürdüm. Anca söndü her bardakta baştan karıştırınca :D Mutfak do

Hangisini anlatasam diye biraz düşündüm ve karar verdim. Birçokkez kazalara şait oldum bi keresinde Elektirikli Küçük motorlar olur ya bir çocuk kullanıyordu akşam saatleri Motorun lambalarını yakmamıştı Birden Yola Çıktı Ordanda tam Büyük bir SCANİA Tır geciçekti olay sonu şöyle oldu SCANİA  Yazısı kan Kırmızısı Çocuk toplamda 186 parça 

:dead-onion-head-emoticon:  :expulsion-onion-head-emoticon:   :beaten-onion-head-emoticon:   :depressed2-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hmm gecen günlerde hava soguk diye annemin yanına gidip o sımsıcak kucagına girip sımsıkı sarıldıgımda sabah uyanırken o cansız vucudunu görmek benim için en korkunc olabilecek derecedeydi sanırım.

ne desem bilemedim... azım açık oduyguyu sanki yaşıyabilecekmişim gibi okuyorum iki saattir..

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Olay küçükken değil geçen sene olmuştu öncelikle onu belirteyim. Biz amcamlarla karşılıklı dairelerde oturuyoruz. Bi gün evde tek başımayım saat öğlen 3 gibi yengemin yanına gidim dedim karşı daireye geçtim. Ben yengemlerdeyken 2 dakika sonra falan yengem koridorda ışık görmüş kapıyı açmış bakmış bi adam bizim kapıyı kurcalıyo, işte kimsiniz falan demiş oda ''Falan filanı tanıyomusunuz'' demiş hayır deyince adam tabana kuvvet kaçmış. Bende merdivenlerden koşarken gördüm. Sonra bizim kapıya gittim kapının kilidi patlatılmıştı tabi hırsız olduğunu anladık, hemen eve girdim eşyaları falan kontrol ediyorum kapı kapandı, açmaya çalıştım açamadım daha sonra çilingirdi amcamlardı geldiler 2 saat sonra kapıyı açtılar. Tabi ben o 2 saat boyunca evde kaldım hüngür hüngür ağladım. Çünkü evden 3-5 dakika sonra çıksam hırsızla karşılaşıcaktm kimbilir başıma neler gelicekti. Ucuz kurtulmuştum ama yinede o gün çok korktum  :unsure:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.