Jump to content

Yaşadığın En Korkunç Olay?

Lacky

Önerilen İletiler

Ehem evde kuzenlerimle tek başınaydık ruh çağırdık .Sonra bi anda rüzgar falan başladı dışarda biz battaniyelerin altına saklandık.Sonra gülme gibi bişey duymuştuk o korkudan battaniyenin altından sabaha kadar çıkmadık.

Edit:Gülme aslında alttaki adamın horlamasıymış -.- onu da şeedim -.-

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 87
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Evet bakalım.. Derin konu bu sanki. Normalde o kadar korkak bir çocuk değildim ama bu olay beni şoka uğratmaya yetti :/ Evet bendeniz 6,5 yaşında, dizleri her daim kabuk bağlamış, hafif dengesiz, işt

Doğmam.

Deney yaparken (!) evi yakıyordum. Kimyasal yangınlar suyla söndürülemediğinden bir su bardağında deterjanı karıştırıp üstüne atarak söndürdüm. Anca söndü her bardakta baştan karıştırınca :D Mutfak do

Ehem evde kuzenlerimle tek başınaydık ruh çağırdık .Sonra bi anda rüzgar falan başladı dışarda biz battaniyelerin altına saklandık.Sonra gülme gibi bişey duymuştuk o korkudan battaniyenin altından sabaha kadar çıkmadık.

bazı korkunç olayların komik olaylar olduğunuda sayenizde öğrenmiş oldum gerçekten tşk.ler :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

o diğilde baya bi kişi kuzenle macara yaşamaıy :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

küçükken yürüyen merdivenin tepesinden yere çakılmıştım 4-5 yaşında olmama rağmen hiç unutmam :D

ama asıl korktuğum iki kuzenimle babannemlerde yalnızdık bahçenin mutfak tarafında metal tabaka gibi bişey var basınca ses çıkarıyor bahçe kapısı falanda açılmamıştı çatıdan da ses gelmişti ben mutfağı kontrol etmeye gittim tam ses yok derken bir fener ışığı çığlığı bastım tabi aramızda en soğukkanlı ben olduğum halde babamları eve çağırırken ağlamıştım ne korkmuştuk ama babamlar eve gelirken :D bide ilk başta bize inanmamışlardı  <_<

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

küçükken yürüyen merdivenin tepesinden yere çakılmıştım 4-5 yaşında olmama rağmen hiç unutmam :D

ama asıl korktuğum iki kuzenimle babannemlerde yalnızdık bahçenin mutfak tarafında metal tabaka gibi bişey var basınca ses çıkarıyor bahçe kapısı falanda açılmamıştı çatıdan da ses gelmişti ben mutfağı kontrol etmeye gittim tam ses yok derken bir fener ışığı çığlığı bastım tabi aramızda en soğukkanlı ben olduğum halde babamları eve çağırırken ağlamıştım ne korkmuştuk ama babamlar eve gelirken :D bide ilk başta bize inanmamışlardı  <_<

çok çok geçmiş olsun sana :(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

sene 2005 falan yaz tatilinde bisiklet sürüyorum memlekete gelmişim. 3 arkadaş merkeze indik bisikletlerle. o sırada yeni pazar yeri kuruluyor belediye işçileri çalışıyo falan. sonra bizde bu alana girdik normal güle oynaya gidiyoruz. gençliğimin zirvesindeyim. sonra bir anda gözümü güneş aldı ve pazar yerindeki demirlerden birine kafa attım bayada hızlı gidiyodum. havada takla attığımı hissettim :D  yere yığıldım sonra bişi olmamış gibi ayağa kalktım elimi alnıma bi koydum demir hs atmış bildiğin. karpuz gibi yarılmış tam kaşımın ortası :D şırıl şırıl kan geliyor. döndüm dedm arkadaşa lan olm nerem kanıyo diye. burnun galiba falan dedi. dedim ne burunu lan kafam yarılmış işte :D 3. arkadaşta bisiklete birşey oldu mu lan diye bisiklete bakıyor :D sonra ordan 1 allahın kulu yardım etmedi sağlık ocağına kadar yürüdüm ( yaklaşık 10 dakika falan ) yoldan bi tanede amcamda yara bandı veriyo. kafa yarılmış mk dikiş lazım yara bandını nereme sokucam. gittim dikiş attırdım babaannemde bir telaş zaten :D tatilin ilk günüydü bide :D çok ilginç bir anımdı :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bi tane daha aklıma geldi.

6 yaşındayım o aralar bartında oturuyoruz hala. annem amcam dedem falan merkeze inmiştik. köprüden karşıya geçerken bi tane sarhoş yavşak gelip annem ve amcamın ayağının üzerinden geçmişti. annem direk yere oturdu ztn adım atamıyodu falan ayağında kan geliyodu, amcamda aynı şekil. baya bi korktum çocuğuz zaten. sonra ne alakaysa amcam o ayakla koştu o sarhoşu ilerde yakaladı. arabadan indirdi. adamı bir dövmüş ben ömrümde böyle dayak görmedim bide ayağı kan içinde o ayağı ile dövüyo adamı jandarma gelene kadar zor aldık elinden. sonra annem 2 ay falan destekle yürümek zorunda kaldı falan amcamda adama vururken baya bi zarar görmüş ayağı oda 3 ay kadar destekle gezdi D: 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bizim okul kopek kayniyo la. :D Of ama o kadar tatlilar ki gormeniz lazim. ^_^

Aynı bizim okul. Veteriner gibi yahu köpekle kalsa iyi: Girişte kediler beslenir ve kedi mamalarını depoladıkları sınıf da bizim sınıf. 

Kantinin yanında en az 4 kepek güneş banyosu yapar, kargalar tribünlerde yemek peşinde koşar. 

Kargalar kalsın tamam da dişleri olan hayvanları sevmiyorum. Köpekler de bunun başında. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.