Jump to content
Türk Anime TV Forum
Lacky

Yaşadığın En Korkunç Olay?

Önerilen İletiler

anlatmak istemediğim bikaç olayı atlarsak en korkunç olay şeydi ya 

geçen sene ygs sonuçlarının açıklandığını duyduğum an :D elimin ayağımın titrediği saatler  :mellow:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

6 yaşımda olmuş ben hatırlamıyorum haliyle,salona girmişim cam vitrin bir anda patlamış her taraf cam olmuş bana hiçbir şey olmamış gitmiş koltuğa oturmuşum hiç sesimi çıkarmıyormuşum travma geçirmişim sanırım :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hmm gecen günlerde hava soguk diye annemin yanına gidip o sımsıcak kucagına girip sımsıkı sarıldıgımda sabah uyanırken o cansız vucudunu görmek benim için en korkunc olabilecek derecedeydi sanırım.

Edgar Allan Poe bir bu iki... Ağzım açık kaldı.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hangisini anlatasam diye biraz düşündüm ve karar verdim. Birçokkez kazalara şait oldum bi keresinde Elektirikli Küçük motorlar olur ya bir çocuk kullanıyordu akşam saatleri Motorun lambalarını yakmamıştı Birden Yola Çıktı Ordanda tam Büyük bir SCANİA Tır geciçekti olay sonu şöyle oldu SCANİA  Yazısı kan Kırmızısı Çocuk toplamda 186 parça 

:dead-onion-head-emoticon:  :expulsion-onion-head-emoticon:   :beaten-onion-head-emoticon:   :depressed2-onion-head-emoticon:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

yemek yaparken telefona dalıp nerdeyse perdeler tutuşup ev yanıyordu allahtan alt tenncere dolabında yangın sönndürücü vardı... bu olaydan sonra artık elime zar zor yemek malzemeleri almaya başladığım bir gerçektir 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hmm gecen günlerde hava soguk diye annemin yanına gidip o sımsıcak kucagına girip sımsıkı sarıldıgımda sabah uyanırken o cansız vucudunu görmek benim için en korkunc olabilecek derecedeydi sanırım.

ne desem bilemedim... azım açık oduyguyu sanki yaşıyabilecekmişim gibi okuyorum iki saattir..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Olay küçükken değil geçen sene olmuştu öncelikle onu belirteyim. Biz amcamlarla karşılıklı dairelerde oturuyoruz. Bi gün evde tek başımayım saat öğlen 3 gibi yengemin yanına gidim dedim karşı daireye geçtim. Ben yengemlerdeyken 2 dakika sonra falan yengem koridorda ışık görmüş kapıyı açmış bakmış bi adam bizim kapıyı kurcalıyo, işte kimsiniz falan demiş oda ''Falan filanı tanıyomusunuz'' demiş hayır deyince adam tabana kuvvet kaçmış. Bende merdivenlerden koşarken gördüm. Sonra bizim kapıya gittim kapının kilidi patlatılmıştı tabi hırsız olduğunu anladık, hemen eve girdim eşyaları falan kontrol ediyorum kapı kapandı, açmaya çalıştım açamadım daha sonra çilingirdi amcamlardı geldiler 2 saat sonra kapıyı açtılar. Tabi ben o 2 saat boyunca evde kaldım hüngür hüngür ağladım. Çünkü evden 3-5 dakika sonra çıksam hırsızla karşılaşıcaktm kimbilir başıma neler gelicekti. Ucuz kurtulmuştum ama yinede o gün çok korktum  :unsure:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş