Jump to content

Yaşadığın En Korkunç Olay?

Lacky

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 87
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Evet bakalım.. Derin konu bu sanki. Normalde o kadar korkak bir çocuk değildim ama bu olay beni şoka uğratmaya yetti :/ Evet bendeniz 6,5 yaşında, dizleri her daim kabuk bağlamış, hafif dengesiz, işt

Doğmam.

Deney yaparken (!) evi yakıyordum. Kimyasal yangınlar suyla söndürülemediğinden bir su bardağında deterjanı karıştırıp üstüne atarak söndürdüm. Anca söndü her bardakta baştan karıştırınca :D Mutfak do

gözümün önünde bi ağaca yıldırım çarptı altındaki adam bayıldı. ben küçüğüm tabi. bayıldığını anlamadım ciyak ciyak bağırdım ambulans falan geldi neyse ki adama bişey olmamış.. işte bu yüzden yağmuru bırak bahçe fıskiyesi çalışsa kaçarım o andan beridir... şimşekten de çok korkarım.. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

gözümün önünde bi ağaca yıldırım çarptı altındaki adam bayıldı. ben küçüğüm tabi. bayıldığını anlamadım ciyak ciyak bağırdım ambulans falan geldi neyse ki adama bişey olmamış.. işte bu yüzden yağmuru bırak bahçe fıskiyesi çalışsa kaçarım o andan beridir... şimşekten de çok korkarım.. 

ona benzer bir anim benimde var üzerimde kırmızı bir elbise vardı o zamanlar çok küçüktüm yıldırım birden çekti beni az da olsa hatırlıyorum ogün bugündür de yıldırımdan çok korkarım dışardayken şimşek çarpsa bayılcak gibi oluyorum :(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

yaz tatilinde bilgisayar başında mmo oyun oynarken pc çok ısınıp kapanıyordu ekran kartı cortlamıştı bilgisayar açıldıktan 5 dk sonra kapanıyordu. sinirlenip arkamdaki vantilatöre tekme attım fişin kablosu koptu uç kısmı prizde takılı kaldı fark etmedim.biraz vakit geçtikten sonra geri dönüp bilgisayara bakmaya geldim ve prizde takılı olan fişi gördüm ablamı çağırıp penseyle almaya çalışacağımı söyledim ( güya elektrik/elektronik öğrencisiyiz anasını satayım sigortayı kapatsana bendeki akıl işte).manyaklaşma dedi t-shirtle alacaktı bende dur dedim elimdeki penseyi aldı pensenin metal kısmı nötr ile faz arasında kısa devre olunca bir patlama sesi geldi sigortalar atmıştı. 5 dk kendime gelemedim ya ablam fişi almaya çalışırken elektrik çarpsaydı diye.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Deney yaparken (!) evi yakıyordum. Kimyasal yangınlar suyla söndürülemediğinden bir su bardağında deterjanı karıştırıp üstüne atarak söndürdüm. Anca söndü her bardakta baştan karıştırınca :D Mutfak dolabının altındaki peçetelik tutuşmuştu. Bizim o zamanlar bir ocağımız vardı. Eski olduğundan ancak çakmakla yanıyordu. Ben elimi yakmaktan korktuğumdan yakamıyordum. Ateşi söndürdükten sonra çıkarttım tavayı, koydum ocağın üstüne, döktüm zeytin yağını içine,  bir iki kaşık da salça. Sonra bir kağıdı yarısına kadar yakıp söndürdükten sonra olay mahallinin altına attım. Salça kavurmaya çalışırken ocağı kağıdı yakarak tutuşturmuştum. Sonra kağıdı söndürüp kenarı atmıştım ama kağıt tam sönmemişti ve peçeteliği tutuşturmuştu. Ardından annemi aradım.

1782e1999aeec64582f0cec170b89d9bdfb9c14e

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.