Jump to content

Holaa!!

Mayaki

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 79
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Kolay gelsn arkdslar :D   Arkdaş tavsiyesi üzerine geldk . Umarım sklmayz.  Ben  Melike. 18 yasndaym. Mukaddese saygılar :D

Buraya gelmekle büyük bir hata yaptın. But this's ur choice. 18 yaşında Melike deyince yakın zamanda bir arkadaşımı anime müptelası yapmıştım, o geldi sandım :( Hoşgeldin foruma. Burada belli başlı ku

hoşgeldin canım  :D   o ingilizce çeviriyi yapıp beni rezil eden arkadaş bu hep birlikte taşlıyoruz  <_<  ben yastık attım ama sizin tercihinize karışmıyorum  -_- kendisi oda arkadaşım olur bu a

hoşgeldin canım  :D

o ingilizce çeviriyi yapıp beni rezil eden arkadaş bu hep birlikte taşlıyoruz  <_<  ben yastık attım ama sizin tercihinize karışmıyorum  -_- kendisi oda arkadaşım olur bu arada  :D

knk ben cok açım yemeğe gdek :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hoşgeldin Amigo-san buralar kimden sorulur inan bilmiyorum fakat buralarda bir çok takılmalık cafe var mesela şuradan sağ dönersen FF cafesini göreceksin hemen altında mod ve adminlerin takıldığı kirli işlerin döndüğü bir oda var kimseyi oraya almıyorlar giren üyelerde birdaha geri dönmedi...aramızda hiç gözlüklü tombul üye yok mesela hep oraya gitti olanlar ve bir daha haber alamadık...

Spoiler tıklarsan spoiler yersin...spoilere tıkla<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

YAZDIKLARIMIN %99 CAN SIKINTISI %1 HOŞGELDİN İÇERİR

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.