Jump to content

Holaa!!

Mayaki

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 79
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Kolay gelsn arkdslar :D   Arkdaş tavsiyesi üzerine geldk . Umarım sklmayz.  Ben  Melike. 18 yasndaym. Mukaddese saygılar :D

Buraya gelmekle büyük bir hata yaptın. But this's ur choice. 18 yaşında Melike deyince yakın zamanda bir arkadaşımı anime müptelası yapmıştım, o geldi sandım :( Hoşgeldin foruma. Burada belli başlı ku

hoşgeldin canım  :D   o ingilizce çeviriyi yapıp beni rezil eden arkadaş bu hep birlikte taşlıyoruz  <_<  ben yastık attım ama sizin tercihinize karışmıyorum  -_- kendisi oda arkadaşım olur bu a

Hoş bulduk arkdslar.  Mukaddes knk ya bu forum cok eğlenceli herkes çok sıcakkanlymış be :D

:wub:

dediydim :D bu arada ben siz uyuyonuz diye ellemiyom  biraz daha uyusunlar sonra ineriz yemeğe diyom kendi kendime açlıktan geberdim yemin ediyom  :angry:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

olsun ayçayıda getir kaynatırız  :D  tanışma konularını kaynatmak benim uzmanlık alanım zaten  B)

Ayça,Aslı,Şeyma,Çiğdem,Dilek,Hilal seç getiricem foruma zorla 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ayçayı kesin getir kanım ısındı ona birden  -_- hilali getirme ilkokulda hilal diye bi kız vardı hiç sevmezdim onu  :angry:  gerisinide sen bilirsin  ^_^

Okulda ki bütün haremi mi getireyim mi fdkglsjdflkgdfg  2 güne forum benim olur lfkjdglskdfg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.