Jump to content

Holaa!!

Mayaki

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 79
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Kolay gelsn arkdslar :D   Arkdaş tavsiyesi üzerine geldk . Umarım sklmayz.  Ben  Melike. 18 yasndaym. Mukaddese saygılar :D

Buraya gelmekle büyük bir hata yaptın. But this's ur choice. 18 yaşında Melike deyince yakın zamanda bir arkadaşımı anime müptelası yapmıştım, o geldi sandım :( Hoşgeldin foruma. Burada belli başlı ku

hoşgeldin canım  :D   o ingilizce çeviriyi yapıp beni rezil eden arkadaş bu hep birlikte taşlıyoruz  <_<  ben yastık attım ama sizin tercihinize karışmıyorum  -_- kendisi oda arkadaşım olur bu a

ahahah  onların ismini death note yazmakla tehdt etsek bilee işe yaramaz başkan .d :D 

Mayaki gel sen Mukaddesi bırak beni tarafıma gel benim tarafımda korku yok herkes rahat 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

oda arkadaşını bırakıp seni mi şeçcek sanıyon pehh  -_-

Ben kaliteyim bir yaşam düzeyi sunabilirim ona 

Değişmesine izin vermediğim bitek arkdaslarımdır :D  MUKK  oppaa  seviliosun knk :wub: 

Sen kaybettin teyzeme gidiyorum diye muğlaya senin yanına bile gelirdim 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Değişmesine izin vermediğim bitek arkdaslarımdır :D  MUKK   seviliosun knk :wub: 

sende canım  :embarrassed1-onion-head-emotico

Ben kaliteyim bir yaşam düzeyi sunabilirim ona 

Sen kaybettin teyzeme gidiyorum diye muğlaya senin yanına bile gelirdim 

ne kalitesinden bahsediyon bu şahsiyet ben olmasam akşam yemeklerini kaçırır aç kalır her akşam ben uyandırıyom onları daha ne kalıtesi  :cool-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.