Jump to content

Holaa!!

Mayaki

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 79
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Kolay gelsn arkdslar :D   Arkdaş tavsiyesi üzerine geldk . Umarım sklmayz.  Ben  Melike. 18 yasndaym. Mukaddese saygılar :D

Buraya gelmekle büyük bir hata yaptın. But this's ur choice. 18 yaşında Melike deyince yakın zamanda bir arkadaşımı anime müptelası yapmıştım, o geldi sandım :( Hoşgeldin foruma. Burada belli başlı ku

hoşgeldin canım  :D   o ingilizce çeviriyi yapıp beni rezil eden arkadaş bu hep birlikte taşlıyoruz  <_<  ben yastık attım ama sizin tercihinize karışmıyorum  -_- kendisi oda arkadaşım olur bu a

sende canım  :embarrassed1-onion-head-emotico

ne kalitesinden bahsediyon bu şahsiyet ben olmasam akşam yemeklerini kaçırır aç kalır her akşam ben uyandırıyom onları daha ne kalıtesi  :cool-onion-head-emoticon:

Ben ona bizzat yemek getirtirim 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

eren iskender dersen ben bile senin tarafına geçerim  :D

Ona ne isterse ısmarlarım ben bugün iskender yarın kebap sonra hafif şeyler falan 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ona ne isterse ısmarlarım ben bugün iskender yarın kebap sonra hafif şeyler falan 

ben ona iskender ısmarladım ama bana ısmarlayan olmadı eren  :mellow:

cicibebe  bu nasıl isim ya  :D  yaptklarını az çok duyduk .... Affedilir şeyler deil hanii..  :angry: 

melike sekmeleri karıştırdı :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ben ona iskender ısmarladım ama bana ısmarlayan olmadı eren  :mellow:

melike sekmeleri karıştırdı :D

Mukaddes sağ kolum ol ve direnişe gel istersen 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Buraya gelmekle büyük bir hata yaptın. But this's ur choice. 18 yaşında Melike deyince yakın zamanda bir arkadaşımı anime müptelası yapmıştım, o geldi sandım :(

Hoşgeldin foruma. Burada belli başlı kurallarımız vardır öncelikle:

- 3-4 yıllık konuları canlandırmak yasaktır ama benim çeteme katılarak adminleri dilediğince çıldırtabilirsin.

- Adminlerin açtığı önemli konularda trollemek kattiyen uzaklaştırma sebebidir. Direnişe katıl, özgürce trolle.

-"Konuyu yanlış yerde açtın" temalı bir uyarı ile Ezgi adında bir adminin gazabına uğrayabilirsin, hemen bana gel. Direniş karşı duracaktır.

-"Bu konu daha önce açılmıştı" temalı bir uyarı ile Emel adında bir admin seni bozguna uğratabilir. Direniş is hiyır.

-Gece 4'de konu açma, kimse görmüyor. Sonra Konu yukarı çıksın diye bir yorum atıyorsun, flood uyarısı yiyorsun. Bu noktada direnişin bile elinden bir şey gelmiyor.

Ben Samet ORUÇ! Bu mesajı okuduysanız, DİRENİŞTESİNİZ!

Haha iyiymis :D
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Buraya gelmekle büyük bir hata yaptın. But this's ur choice. 18 yaşında Melike deyince yakın zamanda bir arkadaşımı anime müptelası yapmıştım, o geldi sandım :(

Hoşgeldin foruma. Burada belli başlı kurallarımız vardır öncelikle:

- 3-4 yıllık konuları canlandırmak yasaktır ama benim çeteme katılarak adminleri dilediğince çıldırtabilirsin.

- Adminlerin açtığı önemli konularda trollemek kattiyen uzaklaştırma sebebidir. Direnişe katıl, özgürce trolle.

-"Konuyu yanlış yerde açtın" temalı bir uyarı ile Ezgi adında bir adminin gazabına uğrayabilirsin, hemen bana gel. Direniş karşı duracaktır.

-"Bu konu daha önce açılmıştı" temalı bir uyarı ile Emel adında bir admin seni bozguna uğratabilir. Direniş is hiyır.

-Gece 4'de konu açma, kimse görmüyor. Sonra Konu yukarı çıksın diye bir yorum atıyorsun, flood uyarısı yiyorsun. Bu noktada direnişin bile elinden bir şey gelmiyor.

Ben Samet ORUÇ! Bu mesajı okuduysanız, DİRENİŞTESİNİZ!

Haha iyiymis :D
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.