Jump to content

Katekyo Hitman Reborn

Mystogan

Önerilen İletiler

Bende hatırlamaya çalışıyorum 'ne moduydu ne moduydu' diye Son arzu moduymuş :D Heh işte o haldeyken daha bir sempatik oluyor (mesela animenin son bölümlerinde :wub:) Giotta'yla aynı oluyorlar fakat Giotto'ya daha çok hayranım (aslında I.Vongala'nın hepsine) normalde Tsuna'nın muhafızlarına bayılırım ama Giotto'nunkiler gelince :D

Birinciler gelince onuncular kopyalanmış gibi duruyor  :P Ama şu 1 Vongala'deki şiş muhafızını bir sevemedim :depressed1-onion-head-emoticon: Animedeki son bölümler çok güzeldi özellikle Tsuna kızdığında :embarrassed4-onion-head-emotico

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 46
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Ben Katekyo Hitman Reborn'a bu amv yi izledikten sonra başlamıştım sizde izleyin çok güzel. http-~~-//www.youtube.com/watch?v=3xaG9p_Ds-w&feature=related

Olabilir :D Bölümlerini pek hatırlamıyorum :rolleyes: Mangasını okuduysan bilirsin mangasında çok gözüküyor Giotto :3: (ya da orta ama yinede animeden fazla :D)

Ayneenn :D Enma filan bayılıyordum zaten :D Tek bir şeyi sevmiyorum oda Chrome :D Tek Mukuro olsa yeterli :wub:

Evet ya 137.bölümde bayağı komikti adamları savaşıyor ama istediği et olmadığı için kendi adamlarını dövüyor nasıl bir ruh öyle :lol: Bir de Fran ve Bel ikilisi var  :wub:

Onlara zaten bayılıyorum :D Hele Fran'a, ne kadar tatlı öyle :D Tsuna'nın muhafızları belinlendiği zaman hep düşündüğüm Hibari'de tam anlamıyla katılacak mı diye (yani pek ilgilenmiyordu ya animede) :D Fakat sonra mangada Tsuna'yı cesaretlendirdi (nasıl deyim bilemedim) filan bayılmıştım oralarına :4:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Onlara zaten bayılıyorum :D Hele Fran'a, ne kadar tatlı öyle :D Tsuna'nın muhafızları belinlendiği zaman hep düşündüğüm Hibari'de tam anlamıyla katılacak mı diye (yani pek ilgilenmiyordu ya animede) :D Fakat sonra mangada Tsuna'yı cesaretlendirdi (nasıl deyim bilemedim) filan bayılmıştım oralarına :4:

Fran çocukken ayrı bir tatlı bir de manga da korktuğu bir kısım vardı çok şaşırmıştım  :o Hibari'nin tek ilgilendiği ölümüne ısırmak :D  Ve evet Tsuna'yı cesaretlendirdiği  zaman aileden biri haline geldi gözümde :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.