Jump to content

Katekyo Hitman Reborn

Mystogan

Önerilen İletiler

• 3 hafta sonra...
  • Yanıtlar 46
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Ben Katekyo Hitman Reborn'a bu amv yi izledikten sonra başlamıştım sizde izleyin çok güzel. http-~~-//www.youtube.com/watch?v=3xaG9p_Ds-w&feature=related

Olabilir :D Bölümlerini pek hatırlamıyorum :rolleyes: Mangasını okuduysan bilirsin mangasında çok gözüküyor Giotto :3: (ya da orta ama yinede animeden fazla :D)

Ayneenn :D Enma filan bayılıyordum zaten :D Tek bir şeyi sevmiyorum oda Chrome :D Tek Mukuro olsa yeterli :wub:

• 1 ay sonra...

Tartışmak gibi olmasın söylediklerim kimse alınmasın ve yanlış anlaşılmasın isterim ki .

Anime de konu olarak ayrılır bilirsiniz..

Hentai idi doğa üstü güçler idi bilim kurgu idi aksiyon idi macera idi okul idi shoju idi vs..

Bence katekyo hitman reborn gerçekten başarılı bir animedir.

Voice actorleri olsun katekyo hitman rebornun voice actorleri sürekli şov verirler japonya olsun diğer ülkeler olsun.

Bence benzersiz voice actorlere sahipler. Hibari kyoya, rokudo mukuro , sawada , gokudera , reborn xanxus squal  varia ailesi ve vongola ailesi vs.ler arcebalonolar vs.. bir anime yapıpta sadece baş rol karakterini ilerletmemişler adamlar tüm ekibi ilerletmişler diğer animeler gibi en azından savaşta kaybeden bir kişinin adını hemen kolay kola unutmuyorsun hatta kötü adamların bile bir bir isimlerini ezberliyorsun. Bir animedeki bütün karakterlerin adlarını tek tek ezberletiyorsa o anime sana eğer bence o anime gayet başarılı bir animedir .

10-20 bölüm izleyipde yorum yapmak bence cok mantıksız. adamlar 203 bölüm yapmışlarsa eger ve bu anime listede 7 sırada duruyorsa ve bu anıme bence berbat nasıl tutulmus anlamıyorum yazıları oluyorsa gerçekten hayret verici bir durum :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...
  • 2 hafta sonra...
  • 4 ay sonra...

Arkadaşlar mangayı takip edin.. ben animeyi bitirince hüsrana uğramışdım resmen... sonraki 1 2 ay izlediğim hiç bir animeden zevk almamışdım bölelikle mangaya başlamak vesile oldu ki cok iyi etmişim ciddi anlamda süperdi.. hala devam ediyor şu sıralar arcobalenoların sırları cıkıyor ortaya :D 2. sezon çıkıcak bence türkiyede niye böyle bilmiyorum ama yurtdısında cok takipçisi var..:D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 sene sonra...
  • 2 ay sonra...

Arkadaşlar seriyi izleyenlere sormak istiyorum yeni konu açmak istemedim;

12. bölümde sayılırım, bu eleman sürekli kurşunla mı güçlenecek?Eğer böyle devam edecekse seriyi bırakacağım, sürekli birşeylere muhtaç kalmak sinir bozucu çünkü.

Soruyu soralı baya olmuş seriyi bıraktın mı izledin mi bilmem ama ,ilerde kurşun olayı kalmıyor.yani ilk 30 40 bölüm biraz durgun komedi tadında geçiyor.Sonraki yaklaşık 30 bölümü arka arkaya izliceksin ,o kadar akıcı savaşlar oluyor yani.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.