Jump to content

Katekyo Hitman Reborn

Mystogan

Önerilen İletiler

Soruyu soralı baya olmuş seriyi bıraktın mı izledin mi bilmem ama ,ilerde kurşun olayı kalmıyor.yani ilk 30 40 bölüm biraz durgun komedi tadında geçiyor.Sonraki yaklaşık 30 bölümü arka arkaya izliceksin ,o kadar akıcı savaşlar oluyor yani.

bitireli çok oldu :) aynen dediğin gibi ama pısırıklığı geçmedi bi türlü.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra...
  • Yanıtlar 46
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Ben Katekyo Hitman Reborn'a bu amv yi izledikten sonra başlamıştım sizde izleyin çok güzel. http-~~-//www.youtube.com/watch?v=3xaG9p_Ds-w&feature=related

Olabilir :D Bölümlerini pek hatırlamıyorum :rolleyes: Mangasını okuduysan bilirsin mangasında çok gözüküyor Giotto :3: (ya da orta ama yinede animeden fazla :D)

Ayneenn :D Enma filan bayılıyordum zaten :D Tek bir şeyi sevmiyorum oda Chrome :D Tek Mukuro olsa yeterli :wub:

İzlediğim bir Amv'de dikkatimi çekmişti ve o zaman başlamıştım fakat ana karakterin o kadar pısırık olduğunu hiç düşünmüyordum (çünkü Avm'de havalı kısımları vardı ^.^) :cruch-onion-head-emoticon: Tsuna yüzünden kaç kere bırakma noktasına geldim ama 40-50 bölüm sonra bayağı heyecanlı olmaya başladı ve çok severek izlemeye başladım (fakat Tsuna'nın pısırıklığı halen aynıydı <_<) :D Favorilerim de I.Vongala ailesi :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İzlediğim bir Amv'de dikkatimi çekmişti ve o zaman başlamıştım fakat ana karakterin o kadar pısırık olduğunu hiç düşünmüyordum (çünkü Avm'de havalı kısımları vardı ^.^) :cruch-onion-head-emoticon: Tsuna yüzünden kaç kere bırakma noktasına geldim ama 40-50 bölüm sonra bayağı heyecanlı olmaya başladı ve çok severek izlemeye başladım (fakat Tsuna'nın pısırıklığı halen aynıydı <_< ;):D Favorilerim de  ailesi :D

İlk 20-30 bölüm öyle oluyor sonra bırakamıyorsun  :) I.Vongala Giotto için bile izlenir  :embarrassed4-onion-head-emotico 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İlk 20-30 bölüm öyle oluyor sonra bırakamıyorsun  :) I.Vongala Giotto için bile izlenir  :embarrassed4-onion-head-emotico

Olabilir :D Bölümlerini pek hatırlamıyorum :rolleyes: Mangasını okuduysan bilirsin mangasında çok gözüküyor Giotto :3: (ya da orta ama yinede animeden fazla :D)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ayneenn :D Enma filan bayılıyordum zaten :D Tek bir şeyi sevmiyorum oda Chrome :D Tek Mukuro olsa yeterli :wub:

Chrome'da iyi ya güçlendi falan :) Ama Mukuro'nun yerini alamaz :wub: Enma ve Tsuna ilk tanıştıklarında zar zor konuşuyordu ya gıcık oldum o sahnelere  :bled2-onion-head-emoticon:  Cozart çok iyi ya :embarrassed4-onion-head-emotico

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Chrome'da iyi ya güçlendi falan :) Ama Mukuro'nun yerini alamaz :wub: Enma ve Tsuna ilk tanıştıklarında zar zor konuşuyordu ya gıcık oldum o sahnelere  :bled2-onion-head-emoticon:  Cozart çok iyi ya :embarrassed4-onion-head-emotico

Aynen  :D Tsuna'yı iki karakterli yapmışlar ya :D Normal hali pısırık diğer hali :good-job-onion-head-emoticon: :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bende hatırlamaya çalışıyorum 'ne moduydu ne moduydu' diye Son arzu moduymuş :D Heh işte o haldeyken daha bir sempatik oluyor (mesela animenin son bölümlerinde :wub:) Giotta'yla aynı oluyorlar fakat Giotto'ya daha çok hayranım (aslında I.Vongala'nın hepsine) normalde Tsuna'nın muhafızlarına bayılırım ama Giotto'nunkiler gelince :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.