Jump to content

Fansub Haber Projesi

masque

Önerilen İletiler

Evet arkadaşlar uzun zamandır proje yapmıyordum ve yeni bir projeyle karşınızdayım. Bu projedeki amacımız izlediğimiz animelerin çevrilmesinde emeği geçen fansublardaki arkadaşların reklamını yapmak ve ilerki aylarda çevirecekleri anime serilerini tanıtmaktır. Bu sayede hem animesever üyelerimiz emektar kişileri öğrenecek hemde hangi fansub hangi animeyi çeviriyor bilgi sahibi olmuş olacak. Şimdiden çalışmalara başladım ve ulaşabildiğim fansub adminleriyle konuşuyorum eğer ulaşamadığım ve unuttuğum arkadaşlar varsa çok özür diliyorum ve burdan bana ulaşmalarını rica ediyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...
  • 1 sene sonra...

Evet arkadaşlar uzun zamandır proje yapmıyordum ve yeni bir projeyle karşınızdayım. Bu projedeki amacımız izlediğimiz animelerin çevrilmesinde emeği geçen fansublardaki arkadaşların reklamını yapmak ve ilerki aylarda çevirecekleri anime serilerini tanıtmaktır. Bu sayede hem animesever üyelerimiz emektar kişileri öğrenecek hemde hangi fansub hangi animeyi çeviriyor bilgi sahibi olmuş olacak. Şimdiden çalışmalara başladım ve ulaşabildiğim fansub adminleriyle konuşuyorum eğer ulaşamadığım ve unuttuğum arkadaşlar varsa çok özür diliyorum ve burdan bana ulaşmalarını rica ediyorum.

Başarılar Fakat Böyle Bir Şey Yapmak Bazı Sorunlara Yol Açabilir Hatta Açacaktır. 

Anime Çevirisi Geciktiğinde Bazı Kişiler Çevirmene Döneceklerdir. Ne Dediğimi Anlayan Vardır Sanırım 1 Sene Çevrilmeyen Seriler Bile Var Çevirmene Ait Olduğu İçin Boş Olan Çevirmenler Kaldığı Yerden Çeviremiyorlar http://www.turkanime.tv/anime/kareshi-kanojo-no-jijou Mesela Yorumda 3 Ay Önce Çevirmeye Başlıyorum Denmiş Fakat Hala 3 Bölüm Kalmış Yanlış Anlamayın Kimse Çevirmek Zorunda Değil...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Başarılar Fakat Böyle Bir Şey Yapmak Bazı Sorunlara Yol Açabilir Hatta Açacaktır. 

Anime Çevirisi Geciktiğinde Bazı Kişiler Çevirmene Döneceklerdir. Ne Dediğimi Anlayan Vardır Sanırım 1 Sene Çevrilmeyen Seriler Bile Var Çevirmene Ait Olduğu İçin Boş Olan Çevirmenler Kaldığı Yerden Çeviremiyorlar http://www.turkanime.tv/anime/kareshi-kanojo-no-jijou Mesela Yorumda 3 Ay Önce Çevirmeye Başlıyorum Denmiş Fakat Hala 3 Bölüm Kalmış Yanlış Anlamayın Kimse Çevirmek Zorunda Değil...

o tarz konuları gidip çevirmene ve fansuba sormalılar zaten insanların serileri neden yarım bıraktıklarını biz bilemeyiz çeviren kişiler başka gruplarda oradan gidip bilgi almalılar.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

o tarz konuları gidip çevirmene ve fansuba sormalılar zaten insanların serileri neden yarım bıraktıklarını biz bilemeyiz çeviren kişiler başka gruplarda oradan gidip bilgi almalılar.

Yanlış Anlaşılmasın Çevirmenler & Fansub Sorduğumda Baya Laf İşitmiştim Yada Cevap Alamadım Ondan Sonra Sormayı Bıraktım Ama Bence Güzel Proje Olmuş Direk Sormak Daha İyi Olur. ( Cevap Alabilirsek Tabi... )  ( Birazdan Her Çevirmen Bana Laf Söyleyecek İçinden Yada Buradan )  -_-   ...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bence çok mantıklı. Mesela az önce eski seriler için açılan çevrilmesini istediğiniz animeler adlı konuya hastalığımdan dolayı ilgilenemediğim güncel bir seri ile ilgili yarım kaldığı ve çeviriye devam edilmesi yönünde istekte bulunuldu. Bu konunun "çevirisi devam eden" animelerin izleyen ve çevirmen arasındaki diyaloğa yardımcı olacağını düşünüyorum. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 4 ay sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.