Jump to content

Doğum Günün Ne Kadar Özel?

AdminSlayer

Önerilen İletiler

Hiç araştırdınız mı doğum tarihinizi? Mesela benim doğum tarihimde hiç özel gün veya tatil yok. Ancak önemli birkaç insanın doğumu var. Özellikle büyük yazarların doğduğu bir gün. Masashi Kishimoto'nun da doğum günü. Şanslı bir gün B)  Ha bir de Erol Taş'ın öldüğü gün. Bir de çoğunlukla başbakanların seçildiği ve kralların tahta çıktığı gün olarak böyle garip ortak noktalar içeriyor. Peki siz merak ettiniz mi hiç?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 76
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

En önemlisi benim doğmam işte gerisi önemsiz.

Baktımda amma alakasız birşey çıkdı :ph34r:   PS: Sonrada savaş kim yüzünden çıkıyor :P

Orada bir RihannaNavy gördüm onun ne işi varki önemli biri filan mı bu Duygu Aytaş yoksa ben mi tanımıyorum :D -  :D çok uzundu sildim bazı yerlerini :p nasıl bi mantıkla yaptıysam bilemiycum - araya

Baktımda amma alakasız birşey çıkdı :ph34r:

- Amerika Birleşik Devletleri Başkanı George Bush ve Rusya Federasyonu Devlet Başkanı Boris Yeltsin, stratejik nükleer silahlarda indirimi öngören START-2 anlaşmasını imzaladılar.

PS: Sonrada savaş kim yüzünden çıkıyor :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.