Jump to content

‘Terra Formars’ İçin İlk Ön Gösterim Yayınlandı


Guest
 Share

Recommended Posts

Terra-Formars-600x357.jpg

Şubat aylarının başlarında Warner Bros. Japonya tarafından animesi yapılacağı açıklanan Terra Formars mangasının ilk ön gösterim videosu yayınlandı. Ne zaman yayınlanmaya başlanacağı konusunda henüz kesin bir bilgi olmamasına rağmen sadece 2014 yılı içerisinde yayınlanacağı söyleniyor.


Animenin konusuna gelirsek;


21. yüzyıl bilimadamları insanoğlunun yaşayabilmesi için Mars yüzeyini ısıtma projesine başlamıştır.  Bilimadamlarının yaptığı plana göre hamamböceklerini göndererek böcek ölüleriyle yüzey gübrelendirilecek, gübreli toprakta güneş ışınlarını absorbe ederek yüzeyi ısıtacaktı.


Yıl 2577 yılına gelindiğinde Mars yüzeyine altı kişilik bir ekip iniş yaptı. Görevleri Mars yüzeyinin insanların yaşamasına uygun olup olmadığını kontrol etmekti fakat mutantlaşmış ve inanılmaz fiziksel güçlere sahip olmuş hamamböcekleriyle karşılaştılar. Altı kişilik öncü ekip kolayca yok edilmiştir ve insanlık bu mutantlaşmış böcekleri yok etmek için elit savaşçıları yollar. 


Kaynak : Anitoryum


Link to comment
Share on other sites

Mangasını okuduğum bir seri daha :D 

Mantıksız diyenler için düzeltmek istediğim kısım, hamamböcekleri ile birlikte bir de bir çeşit yosun gönderilmiş. Çünkü marsta hayatta kalabilecek canlılar arasında en uygunları onlar. Ayrıca bence resmi değişmelisin. 

Resimdeki grup ilk marsa giden grup. Ömürleri fazla uzun değil :D Asıl ana karakter ikinci grupla giden adam diyebiliriz. O videoda iğneyi kullanan.

Link to comment
Share on other sites

Yok sürekli vs atmıyorlar. Zaten canavarlar fazla güçlü. Nasıl insanlar hamam böceği görünce öylesine eziyor, bunlar da insanları o şekilde eziyor.  Şimdi mangasında yeni bölüm gelmiş ama çeviride 10 bölüm atlamışlar :( Ona kızgınım.

Link to comment
Share on other sites

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.