Jump to content

Animelerden etkilenmeler.

AdminSlayer

Önerilen İletiler

Animelerde izlediğin bir film veya okuduğumuz bir kitap gibi düşünülmeli bence.Az,çok farketmesekte etki yaratması normal.Ama chuunibyo(Kendini Animelerdeki gibi özel güçleri zannetme sendromu) hale gelincek kadar yaşın küçükse pikaçu diyerek camdan atlarsın :D

<_<  Ben evde çorabımı çıkartır, top şeklinde katlar ve ev arkadaşıma kamehameha atarım. Hep yaparım. Her seferinde. Onlar da terlik atıyorlar  ^_^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 66
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Iııı ... Garip gelecek ama ...

Kabul ediyorum bi ara normal bi defteri açıp nefret ettiğim kişilerin adını soyadını yazmıştım  B) Sonra da hiç biri ölmedi diye üzülüp,ağlamıştım  :P  :D 

sabah bi kalkıyorum biri ohayo diyo diğeri eve girince tadaimaa diyo :D ne bekliyon bu öğrenci evinden :D 

bir de ben normal insanlardan pek hoşlanamıyorum aşk olarak T-T nedeni anime karakterine benzer birisini aramam.s -daha çok beklerim.pp- sevgi severim ama böyle içten sevmem bunun için evde kalıcam :') zaten evlenmek istediğimi kim söyledi -_-

Keşke şu karakterler gerçek olsa ya T^T >-<

Kesinlikle katılıyorum aynı durum benim içinde geçerli. Kız erkek farketmiyor sanırım bu hissiyat anime izleyen bir çok kişi de oluyor :D Eski bir arkadaşım kız arkadaşıyla bu yüzden yaşadığı sorunları anlatırken kızın kendisine " sen çizgiden sevgililerinle devam et, ben gidiyorum" şeklinde sonuçlanıyor... sözlerini hatırlattı :D Sen yine kardeşinle konuşuyormuşsun ben farkında olmadan ağzımdan japonca sözcükler dükülüyor. Mesela bir gün düşmeye yakın (düşmedim :D ) ta ta ta taa dediğimi hatırlıyorum o esnada arkadaşlarımın allak bullak bakışmalarını  :unsure:  Anoo... :ph34r:  :ph34r:  Japonca öğrenmeye çalışıyorum da arada böyle pratikler yapıyorum deyip durumu izah etmeye kendimce toparlamaya çalışmıştım :D Neyse ki forum sayesinde Japonca konuşma hevesimi bir nebze de olsa gideriyorum ^_^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kesinlikle katılıyorum aynı durum benim içinde geçerli. Kız erkek farketmiyor sanırım bu hissiyat anime izleyen bir çok kişi de oluyor :D Eski bir arkadaşım kız arkadaşıyla bu yüzden yaşadığı sorunları anlatırken kızın kendisine " sen çizgiden sevgililerinle devam et, ben gidiyorum" şeklinde sonuçlanıyor... sözlerini hatırlattı :D Sen yine kardeşinle konuşuyormuşsun ben farkında olmadan ağzımdan japonca sözcükler dükülüyor. Mesela bir gün düşmeye yakın (düşmedim :D ) ta ta ta taa dediğimi hatırlıyorum o esnada arkadaşlarımın allak bullak bakışmalarını  :unsure:  Anoo... :ph34r:  :ph34r:  Japonca öğrenmeye çalışıyorum da arada böyle pratikler yapıyorum deyip durumu izah etmeye kendimce toparlamaya çalışmıştım :D Neyse ki forum sayesinde Japonca konuşma hevesimi bir nebze de olsa gideriyorum ^_^

Güzel bence bizi anlamasalar da anlamalarını da beklemiyorum ben yaratıcılığımızı öldürmesinler :P bende mesela yare yare fln çok derim bazen evet fark etmeden ağızdan çıkıyor :D ve hani şu animelerde gözlerin kalp veya yıldız olma durumu bkz. 

vmPLbO.gif

:D heyecanlandığımda veya bu gibi duygularda sanki gözlerim böyleymiş gibi hissederim ama gerçekte olan ile alakası yok tabi  :ph34r: :P çok şey var ya seviyorum bana kattıklarını Animelerin *-* :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Anime karakteri gibi davranan erkekleri sevmezler. Tecrübeyle sabittir. Usui ile Luffy karışımı birini hayal edin. Beni tanıyanlar için hayal etmek çok zor olmaz :D 

Şey oluyor aslında, genelde bütün arkadaşlarım şunu söylerler: "İlk bakışta çok anormal geldiğin için uzak duruyordum ama tanıdıkça bağımlılık yapıyorsun".

10269638_10203733756808405_3910527954752

Ofise böyle anormal gidip bununla eğlenen bir kafa yapım var, işim zor :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Anime karakteri gibi davranan erkekleri sevmezler. Tecrübeyle sabittir. Usui ile Luffy karışımı birini hayal edin. Beni tanıyanlar için hayal etmek çok zor olmaz :D

Şey oluyor aslında, genelde bütün arkadaşlarım şunu söylerler: "İlk bakışta çok anormal geldiğin için uzak duruyordum ama tanıdıkça bağımlılık yapıyorsun".

10269638_10203733756808405_3910527954752

Ofise böyle anormal gidip bununla eğlenen bir kafa yapım var, işim zor :D

Bu resminde Luffy'nin kafasını yaşıyordun herhalde :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Biri bana iş buyurduğunda tıpkı Sebastian gibi "Yes,my LORD." diyip duruyorum, artık beni Sebas-chan olarak çağırıyorlar.  :cheer2-onion-head-emoticon: 

Death Note defterini almıştım bir de, ona gıcık olduklarımı falan yazıyorum psikopat ölüm nedenleriyle. (Mesela çok konuştuğunda hocanın ismini yazıyorum...)  :hell-yes-onion-head-emoticon: 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.