Jump to content

( 26 / 26 ) Mahouka Koukou no Rettousei

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 319
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Anime Adı : Mahouka Koukou no Rettousei Anime Türü : Büyü, Romantizm, Okul, Bilim-Kurgu, Shounen, Süper-Güçler Bölüm Sayısı : 26 / 26 Yapım Yılı : 2014 Çevirmenler : Ghettosan

trailer  :D beklediğim diğer seri  B)  http://youtu.be/JPYC--_LjKA     http://youtu.be/pPi1jmhpWTo

ben sizler için varım  ayyy burnu havada oldum yaaa takma sen beni yeni serileri merak edenler için tüm bu çalışmalar, konuları okuyunca pek bir  fikir edinemiyor insan azcık görsellik lazım dimi  bu

Posted Images

Sayın çevirmen-kun, acaba yeni bolum geceyarisina kadar gelir mi yoksa bugunluk umudumu keseyim mi :(

Yarın gece yapıcakmış :(

Aslında bugün öğleden sonra yapacaktım ama gerçekten çok yorgun vizelerim daha bugün bitti ve dün 2 çeviri yapmıştım gelince ha gayret bunu da bitiriyim dedim ama elimdeki alt yazı pek hayra alamet değil o yüzden başka bir fansubtan yapacağım. Oda tahminen yarın geceye kadar anca çıkar ama daha önce daha iyi bir fansub vermesi halinden çevirip ekleyeceğim. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Aslında bugün öğleden sonra yapacaktım ama gerçekten çok yorgun vizelerim daha bugün bitti ve dün 2 çeviri yapmıştım gelince ha gayret bunu da bitiriyim dedim ama elimdeki alt yazı pek hayra alamet değil o yüzden başka bir fansubtan yapacağım. Oda tahminen yarın geceye kadar anca çıkar ama daha önce daha iyi bir fansub vermesi halinden çevirip ekleyeceğim. :D

bence fazla yorma kendini  -_- bazen insanların söyledikleri ve yazdıkları şeylere kör sağır ve dilsiz olacaksın -_- bir gün geç çıksın  :ph34r: ben izin verdim  :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bence fazla yorma kendini  -_- bazen insanların söyledikleri ve yazdıkları şeylere kör sağır ve dilsiz olacaksın -_- bir gün geç çıksın  :ph34r: ben izin verdim  :D

Çok teşekkür ederim zeynep hanım :P Kör, sağır, dilsiz olacak bir şekilde sormadı o yüzden rahatlıkla cevap verebilirim. :D Nasıl konuşması gerektiğini bilen biriyse her şeyi istediği gibi sorsun sadece tek istediğim bu yani :D ''Nerede kaldı, neden yapmıyon'' gibi şeylerde çıldırıyorum köleyiz yada para karşılığı yapıyormuşuz gibi davranıyorlar ama normal şekilde soracak iseler her zaman sorsunlar :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

ben de sorana demedim zaten :huh: yarın sitede göremeyince nerede yeni bölüm ing.çıktı hala çevrilmedi, çevirmen uyuma gibi serzenişler ile karşılaşırsan diye dedim di  :Pçeviri geç gelsin hiç gelmemesinden birmilyonkat iyidir  -_-  sen hele çeviriyi yarıda bırak bak o zaman neler oluyor  :ph34r: çok pis çıldırtır hastanede bile yatırtırım adamı  B) kola gelsin tekrar Fiber Çevirmen  ^_^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ben de sorana demedim zaten :huh: yarın sitede göremeyince nerede yeni bölüm ing.çıktı hala çevrilmedi, çevirmen uyuma gibi serzenişler ile karşılaşırsan diye dedim di  :Pçeviri geç gelsin hiç gelmemesinden birmilyonkat iyidir  -_-  sen hele çeviriyi yarıda bırak bak o zaman neler oluyor  :ph34r: çok pis çıldırtır hastanede bile yatırtırım adamı  B) kola gelsin tekrar Fiber Çevirmen  ^_^

Bende genel cevap verdim konuya bakanlar varsa diye :D sen öyle dedin diye değil yani :huh: Bugünden başladı o dediklerin geçen hafta ders için sabahlarken araya sıkıştırmıştım çeviriyi 8 de sabah çıkınca tabi millet bugün gelecek diye bekledi :D Çeviriyi benden alınmadığı yada çok özel bir şey olmadığı sürece yarıda bırakacağımı sanmıyorum  B) Tekrar teşekkürler admin hanım :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.