Jump to content

( 26 / 26 ) Mahouka Koukou no Rettousei

Önerilen İletiler

bence fazla yorma kendini  -_- bazen insanların söyledikleri ve yazdıkları şeylere kör sağır ve dilsiz olacaksın -_- bir gün geç çıksın  :ph34r: ben izin verdim  :D

Siz sorumu okudugunuzda ne dusundunuz bilmiorum ama sadece tamamen iyi niyetle sordugum bi soruydu, yanlis anlasilmaktan hoslanmam da :)

Çok teşekkür ederim zeynep hanım :P Kör, sağır, dilsiz olacak bir şekilde sormadı o yüzden rahatlıkla cevap verebilirim. :D Nasıl konuşması gerektiğini bilen biriyse her şeyi istediği gibi sorsun sadece tek istediğim bu yani :D ''Nerede kaldı, neden yapmıyon'' gibi şeylerde çıldırıyorum köleyiz yada para karşılığı yapıyormuşuz gibi davranıyorlar ama normal şekilde soracak iseler her zaman sorsunlar :D

Vizelerinde basarilar bende vize haftasindan geciyorum sadece sorup ona gore davranmak istedim yoksa diger turlu bi cevirmen olarak bende az sabirsiz yorumlar almadim :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 319
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Anime Adı : Mahouka Koukou no Rettousei Anime Türü : Büyü, Romantizm, Okul, Bilim-Kurgu, Shounen, Süper-Güçler Bölüm Sayısı : 26 / 26 Yapım Yılı : 2014 Çevirmenler : Ghettosan

trailer  :D beklediğim diğer seri  B)  http://youtu.be/JPYC--_LjKA     http://youtu.be/pPi1jmhpWTo

ben sizler için varım  ayyy burnu havada oldum yaaa takma sen beni yeni serileri merak edenler için tüm bu çalışmalar, konuları okuyunca pek bir  fikir edinemiyor insan azcık görsellik lazım dimi  bu

Posted Images

• Forum Admin

Bende genel cevap verdim konuya bakanlar varsa diye :D sen öyle dedin diye değil yani :huh: Bugünden başladı o dediklerin geçen hafta ders için sabahlarken araya sıkıştırmıştım çeviriyi 8 de sabah çıkınca tabi millet bugün gelecek diye bekledi :D Çeviriyi benden alınmadığı yada çok özel bir şey olmadığı sürece yarıda bırakacağımı sanmıyorum  B) Tekrar teşekkürler admin hanım :D

milleti alıştır sonra neden böyle oluyor pehh kabahat sendeymiş yani  :D bırakma zaten adresini bulur takıpçi sapığın olur hayatı sana zindan ederim  :D

Siz sorumu okudugunuzda ne dusundunuz bilmiorum ama sadece tamamen iyi niyetle sordugum bi soruydu, yanlis anlasilmaktan hoslanmam da :)

senin sorunu okuyunca hiç bir şey düşünmedim :mellow: sonuçta sen de çevirmensin çevirmenin halinden anlarsın -_- asıl sen yanlış anladın  :P bir üste demiştim zaten sorana demedim diye  -_- muhabbetim tamamen Sercan naydı :mellow:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

milleti alıştır sonra neden böyle oluyor pehh kabahat sendeymiş yani  :D bırakma zaten adresini bulur takıpçi sapığın olur hayatı sana zindan ederim  :D

senin sorunu okuyunca hiç bir şey düşünmedim :mellow: sonuçta sen de çevirmensin çevirmenin halinden anlarsın -_- asıl sen yanlış anladın  :P bir üste demiştim zaten sorana demedim diye  -_- muhabbetim tamamen Sercan naydı :mellow:

Siz birbirinizi tamamen yanlış anlamışınız naş bitti :P Kabahatli ben miyim bilmiyorum iyi davranmaya çalışıyorum aslında kendimce ama :D

Gerçektende vizelerinde zorlamana gerek yok sıkıştığın zaman ben seve seve yardım ederim soylemen yeter :)

Vizelerim berbat bir şekilde bitti valla bugün 11 dersten 4 tane anca geçeceğim gibi  :wacko: Birazda onunda etkisi var bugün uğraşmak istememe olayında sanırım :D

Teşekkür ederim bu arada :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sonraki yorumlari ben mesaji attiktan sonra gordum ;) Kusuruma bakma lutfen :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Gerçektende vizelerinde zorlamana gerek yok sıkıştığın zaman ben seve seve yardım ederim soylemen yeter :)

seni de ilerleyen dönemlerde çevirmen olarak görebiliriz sanırsam yavaş yavaş başladın gibi  :ph34r:

Siz birbirinizi tamamen yanlış anlamışınız naş bitti  :P Kabahatli ben miyim bilmiyorum iyi davranmaya çalışıyorum aslında kendimce ama  :D

Vizelerim berbat bir şekilde bitti valla bugün 11 dersten 4 tane anca geçeceğim gibi   :wacko: Birazda onunda etkisi var bugün uğraşmak istememe olayında sanırım  :D

Teşekkür ederim bu arada  :D

tüm kabahat sen de bıraksan biz gül gibi geçiniriz thedirecteco ile  B)Ertuğrul 'u istediğin gibi çalıştır ben den izin boş boş dolanmasın forumda  :D

Sonraki yorumlari ben mesaji attiktan sonra gordum  ;) Kusuruma bakma lutfen  :)

yok yawf ne kusuru hepimiz forum kardeşiyiz şurda  :D

geç olmuş herkeşlere iyi geceler diler fazla konudan sapmadan ufaktan ufaktan gider ben  :rolleyes: tekrar kolay gelsin tüm çevirmen arkadaşlara  ^_^ emeği geçen herkeslere teşekkürler  ^_^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar buradan sizlere de söylemek istiyorum. Kaynak olarak kullandığım fansub çok kötü bir alt yazı verdiği için bende bu haftalık başka bir fansub kullanacağım şuana kadar 3 tane fansub çıkardı. 2'si aynı biri ise farklı ama farklı olan hardsub yani biz çevirmenler kullanamıyoruz. Diğer fansubu bekliyorum o yüzden :D bu arada her hafta pazar günü vermeye çalışacağım kendi kullandığımı düzenli kontrol edeceğim ama olmayacak durumda ise bu haftaki gibi beklemeniz gerekiyor kusura bakmayın :( benden kaynaklanmıyor sonuç olarak :D Sabrınız için teşekkürler :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1. Bölüm yüklendi. İyi seyirler :)

Edit: Arkadaşlar bir iki şikayet aldım okuması zor falan diye. Daha demin bir alt yazı ile tekrar yükledim, göz ağrıtmayacak okuması rahat bir şekilde. İyi Seyirler :)

Tekrardan teşekkürler alt yazı için :)  Sıkıntı yapma hocam çeviriyi geç verecegim diye. Herkesin kendine ait hayatı var yeterki saglık olsun. Saglam çevirilerini bekliyoruz :lol:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar buradan sizlere de söylemek istiyorum. Kaynak olarak kullandığım fansub çok kötü bir alt yazı verdiği için bende bu haftalık başka bir fansub kullanacağım şuana kadar 3 tane fansub çıkardı. 2'si aynı biri ise farklı ama farklı olan hardsub yani biz çevirmenler kullanamıyoruz. Diğer fansubu bekliyorum o yüzden :D bu arada her hafta pazar günü vermeye çalışacağım kendi kullandığımı düzenli kontrol edeceğim ama olmayacak durumda ise bu haftaki gibi beklemeniz gerekiyor kusura bakmayın :( benden kaynaklanmıyor sonuç olarak :D Sabrınız için teşekkürler :D

Abi bendede bir sub var ne olur ne olmaz diye indirmiştim. İstersen atabilirim ama iyi ya da kötü olduğuna daha bakamadım, belki de sende vardır. :  [Doki] Mahouka Koukou no Rettousei - 02 (848x480 h264 AAC) [3135F999]_track3_eng

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tekrardan teşekkürler alt yazı için :)  Sıkıntı yapma hocam çeviriyi geç verecegim diye. Herkesin kendine ait hayatı var yeterki saglık olsun. Saglam çevirilerini bekliyoruz :lol:

Teşekkürler hocam bu haftalık böyle sanırım alt yazı gerçekten kötü idi. Her hafta erken vermeye çalışacağım o grubu kullanarak ama böyle bir animede böyle bir zamanda kullanılmaz animenin havası kaçar o yüzden daha iyisini bekliyorum.

Abi bendede bir sub var ne olur ne olmaz diye indirmiştim. İstersen atabilirim ama iyi ya da kötü olduğuna daha bakamadım, belki de sende vardır. :  [Doki] Mahouka Koukou no Rettousei - 02 (848x480 h264 AAC) [3135F999]_track3_eng

Bana özelden indirdiğin linki atabilir misin?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.