Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Hokage_Minato

( 26 / 26 ) Mahouka Koukou no Rettousei

Recommended Posts

Guilty Crown animesne benziyo ilk bölüm çok güzeldi :) emeği geçenlere teşekkür ediyorum 

Guilty Crown animesne benziyo ilk bölüm çok güzeldi :) emeği geçenlere teşekkür ediyorum

Guilt Crown'a mi benzettin o_o. Ben black bullet'i crown'a daha cok bnzettim konu acisindn :)

Sayın çevirmen-kun, acaba yeni bolum geceyarisina kadar gelir mi yoksa bugunluk umudumu keseyim mi :(

Author of the topic Posted

Sayın çevirmen-kun, acaba yeni bolum geceyarisina kadar gelir mi yoksa bugunluk umudumu keseyim mi :(

Yarın gece yapıcakmış :(

Yarın gece yapıcakmış :(

Aslında bugün öğleden sonra yapacaktım ama gerçekten çok yorgun vizelerim daha bugün bitti ve dün 2 çeviri yapmıştım gelince ha gayret bunu da bitiriyim dedim ama elimdeki alt yazı pek hayra alamet değil o yüzden başka bir fansubtan yapacağım. Oda tahminen yarın geceye kadar anca çıkar ama daha önce daha iyi bir fansub vermesi halinden çevirip ekleyeceğim. :D

Aslında bugün öğleden sonra yapacaktım ama gerçekten çok yorgun vizelerim daha bugün bitti ve dün 2 çeviri yapmıştım gelince ha gayret bunu da bitiriyim dedim ama elimdeki alt yazı pek hayra alamet değil o yüzden başka bir fansubtan yapacağım. Oda tahminen yarın geceye kadar anca çıkar ama daha önce daha iyi bir fansub vermesi halinden çevirip ekleyeceğim. :D

bence fazla yorma kendini  -_- bazen insanların söyledikleri ve yazdıkları şeylere kör sağır ve dilsiz olacaksın -_- bir gün geç çıksın  :ph34r: ben izin verdim  :D

bence fazla yorma kendini  -_- bazen insanların söyledikleri ve yazdıkları şeylere kör sağır ve dilsiz olacaksın -_- bir gün geç çıksın  :ph34r: ben izin verdim  :D

Çok teşekkür ederim zeynep hanım :P Kör, sağır, dilsiz olacak bir şekilde sormadı o yüzden rahatlıkla cevap verebilirim. :D Nasıl konuşması gerektiğini bilen biriyse her şeyi istediği gibi sorsun sadece tek istediğim bu yani :D ''Nerede kaldı, neden yapmıyon'' gibi şeylerde çıldırıyorum köleyiz yada para karşılığı yapıyormuşuz gibi davranıyorlar ama normal şekilde soracak iseler her zaman sorsunlar :D 

ben de sorana demedim zaten :huh: yarın sitede göremeyince nerede yeni bölüm ing.çıktı hala çevrilmedi, çevirmen uyuma gibi serzenişler ile karşılaşırsan diye dedim di  :Pçeviri geç gelsin hiç gelmemesinden birmilyonkat iyidir  -_-  sen hele çeviriyi yarıda bırak bak o zaman neler oluyor  :ph34r: çok pis çıldırtır hastanede bile yatırtırım adamı  B) kola gelsin tekrar Fiber Çevirmen  ^_^

ben de sorana demedim zaten :huh: yarın sitede göremeyince nerede yeni bölüm ing.çıktı hala çevrilmedi, çevirmen uyuma gibi serzenişler ile karşılaşırsan diye dedim di  :Pçeviri geç gelsin hiç gelmemesinden birmilyonkat iyidir  -_-  sen hele çeviriyi yarıda bırak bak o zaman neler oluyor  :ph34r: çok pis çıldırtır hastanede bile yatırtırım adamı  B) kola gelsin tekrar Fiber Çevirmen  ^_^

Bende genel cevap verdim konuya bakanlar varsa diye :D sen öyle dedin diye değil yani :huh: Bugünden başladı o dediklerin geçen hafta ders için sabahlarken araya sıkıştırmıştım çeviriyi 8 de sabah çıkınca tabi millet bugün gelecek diye bekledi :D Çeviriyi benden alınmadığı yada çok özel bir şey olmadığı sürece yarıda bırakacağımı sanmıyorum  B) Tekrar teşekkürler admin hanım :D