Jump to content

çizimde dayanışma :)

apex7predator

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

slamdunk severden beklenildigi üzere güzel bi yorum :D evet dediklerine katiliyorum eğer öyle bir olay olursa katılım miktarimiz artar.hatta dayanamayıp hemen bir facebook sayfa kurdum,böylelikle plat

Ben de o fikirdeyim çizmeyi seviyorum :)

Deviantart üyeliği açıyorum bende.  :lol: Böyle grup gördüğüm için çok mutlu oldum. :)   Edit: Aceleyle üyelik aldım.  :ph34r: http://songena.deviantart.com/

sana katılıyorm facede kurdugumuz sayfaya katılan 30 kişi var 20si arkadaşlarım yani haftalik programlar var kafamda kendi aramızda eglenelim filan diyede 10 kişi ile ne kadar olur bu iş ? birde zaten iletilere 30kişi varsa 10 kişi ya bakıyor ya bakmıyor istek lazım biraz bu konuda sanırsam.zorla güzellik olmuyor :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

abi burada yetkili de degilim forum hakkındada pek bilgim yok ama facedeki grupta akahige zaten yönetici durumda eğer ilgilenebilicegini söyliyen varsa başka oda katılabilir,eğer isterseniz orada böyle birşey yapabiliriz ,yer farketmez benim icin önerim bu,bende varım hertürlü.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.