Jump to content
  • Create New...

( 11 / 11 ) Ryuugajou Nanana no Maizoukin (TV)

Recommended Posts

Resmi ekleyen

Anime Adı : Ryuugajou Nanana no Maizoukin (TV)

Anime Türü : Komedi, Romantik, Doğaüstü Güçler

Bölüm Sayısı : 11 / 11

Yapım Yılı : 2014

Çevirmenler : Gamze "Laetitia" Deniz

Düzenleme : KuramaUN

Özet; Hikayemiz bir zamanlar çok güzel ve hiçbir konuda yeteneği, çalışması olmayan hayalet Nanana'nın hazinesi etrafında şekilleniyor. Juugo adındaki genç babası tarafından evlatlıktan reddedilir ve "Özel Öğrenci Bölgesi" adı altındaki yapay adaya liseye devam etmesi için zorla yollanır. Her ay geçinmesi için sadece 40,000 yen alan Juugo, ucuz apartmanlardan birini seçer ve orası da Nanana'nın oturduğu apartmandır. Juugo ve okulun macera kulübü üyeleri Nanana'nın Koleksiyonu için adadaki "Büyük Hazine Avı'na" katılırlar, gizemli bir güce sahip olan bir hazinedir.

Klasor Linki

Hidden Content
You'll be able to see the hidden content once you reply to this topic.

logo.png
  • Replies 93
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

9-10 ve 11. Bölümler Eklenmiştir. İyi Seyirler...   Böylece bir seri daha sonlanmış oldu. Emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler...

Anime Adı : Ryuugajou Nanana no Maizoukin (TV) Anime Türü : Komedi, Romantik, Doğaüstü Güçler Bölüm Sayısı : 11 / 11 Yapım Yılı : 2014 Çevirmenler : Gamze "Laetitia" Deniz Düzenleme : KuramaUN Özet; Hikayemiz bir zamanlar çok güzel ve hiçbir konuda yeteneği, çalışması olmayan hayalet Nanana'nın hazinesi etrafında şekilleniyor. Juugo adındaki genç babası tarafından evlatlıktan reddedilir ve "Özel Öğrenci Bölgesi" adı altındaki yapay adaya liseye devam etmesi için

yeni proje hayırlı olsun kolay gelsin şimdiden  ^_^  tanıtım  :rolleyes:

• Forum Admin

gene ilk iki sırayı almışız abla :D

bizden de kaçmıyor  :D ikimizde takipteyiz anlaşılan  :P

diyecem diyemedim profil resmine bayıldım Ayhan  B) araya sıkıştırıverem :ph34r: 

Edited by Zeynep (:
  • Forum Admin

Saolun şimdiden harbi baya hızlısınız :D

Can kaç serin oldu senin şaka maka  :blink: ben 3 saydım ama  :ph34r:

• Forum Admin

aynen 3 oldu

daha da olmaz artık sanırsam galiba herhalde  :ph34r: çok yükleniyorlar sana -_- Furkan nerde Sercan nerde  :P iki arada onlara da laf attım ya helal bana  :D

daha da olmaz artık sanırsam galiba herhalde  :ph34r: çok yükleniyorlar sana -_- Furkan nerde Sercan nerde  :P iki arada onlara da laf attım ya helal bana  :D

yok yüklenmiyolar ya asıl ben isteyerek aldım :D erenden zorla 3 taneye çıkarttım... Sercan zaten aldı bile şimdiden iki tane 3. de olur sanırım onun