Jump to content

Herkeze Merhaba

TheLasTHermeS

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 42
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Merhaba arkadaşlar adım Alp yaşım 20 tanıştığımıza memnun oldum :) . Daha yeni (24.03.2014(pazartesi)  :)) başladım anime izlemeye yani nasıl başladıysam artık (Arkadaş tuzağı diyelim :D ) her gün 15-

Hoşgeldin diyelim öncelikle. High School Dxd'yi kesinlikle izlemeni tavsite ederim. Arımıza hoş geldin. İstediğin bir anime varsa bana söyle çevirmek için elimden geleni yapayım.

Hoşgeldin :D . benim 4 ayda bitiremediğim kadar çok anime bitirmişsin :D Shingeki no Kyojin'i izlemeni tavsiye ederim 25 bölümlük bi anime :D

hoşgeldin dostum ,

sana Great Teacher Onizuka ve Baka to Test serisini öneririm :D

Sen ne iyi bir insansın Great Teacher Onizuka'ya sabah 6 da başladım şimdi bitirdim çok teşekkürler :)(yeri geldi güldüm yeri geldi ağladım keşke 2.ci sezonu felan olaydı )

Şimdi Baka to Test to Shoukanjuu başlıyorum bakalım buda güzeldir inşallah... (Bu sanırsam 2 sezon  birde Ni si var sanırsam :) )

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Merhaba hoş geldin foruma. 

İzlediğin animelere bakılırsa tam aynı kafadayız forumda anime öneri kısmı var oralarda az takıl bak anime listesi nasıl 5 katına çıkıyor :D

Bu arada bende gece izlerdimde (sabah 4-5 te yani hiç durmadan) pek tavsiye etmem o kadar zevk alamazsın, yani alırsın da tam olarak şöyle olur ---> "ana güzel anime kalmadı" 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Merhaba hoş geldin foruma. 

İzlediğin animelere bakılırsa tam aynı kafadayız forumda anime öneri kısmı var oralarda az takıl bak anime listesi nasıl 5 katına çıkıyor :D

Bu arada bende gece izlerdimde (sabah 4-5 te yani hiç durmadan) pek tavsiye etmem o kadar zevk alamazsın, yani alırsın da tam olarak şöyle olur ---> "ana güzel anime kalmadı" 

Aynen aynı kafayız galiba :) (İmzandan anladım yani ^^ ) ama ben başladım mı illa bitecek moduna giriyorum , Hoş bulduk bu arada :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.