Jump to content

Hi Minnasan

Önerilen İletiler

:hi-onion-head-emoticon: Ben Lucy Heartfilia 14 yaşındayım anime izlemeye 12 yaşımda başladım 

en sevdiğim animeler Fairy Tail(izlediğim en güzel anime hem ağlar hem gülerim) love live school idoll project(müziklerine bayılıyorum)

Clannad After Story (yanımda iki kutu mendil vardı)

Mahou shoujo madoka (sonu çok ama çok hüzünlü bitti) :crying2-onion-head-emoticon:

Mermaid Melody Pichi Pichi Pichi(allahım luchia'daki ses nasıl bir ses ya) :D

Kaichou Maid Sama(en çok usui ve misakinin patronuna güldüm) :embarrassed2-onion-head-emotico

Shugo Chara(amu ve ikuto'cuyum)

Yume-iro Patissiere

evet şimdilik bu kadar hepinizle iyi geçineceğimizi umuyorum iyi anlaşalım  :beg-onion-head-emoticon:

burayı gördüğümde çok ama çok sevinmiştim hemen üye oldum :D  :bye1-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 33
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler olduğu gün

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler olduğu gün

Popüler mesajlar

Hoş geldin  :hi-onion-head-emoticon: En sevdiğim anime iki tane var hangisini söylesem acaba  :embarrassed4-onion-head-emotico İkisini de söylüyorum 1.Fairy Tail 2.KHR! animesi  :wub:

Hoş gelmişsin , anime takip ve izleme olarak yenisin sanırsam umarım dahada çok animeleri sever ve yapılan işleri takdir edersin benden öneri olarak reklam gibi anlaşılmasında Golden Time serisinide izle seversin kesin diyebilirim  :embarrassed3-onion-head-emotico

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bende memnun oldum izleyeceğim

Hoş gelmişsin , anime takip ve izleme olarak yenisin sanırsam umarım dahada çok animeleri sever ve yapılan işleri takdir edersin benden öneri olarak reklam gibi anlaşılmasında Golden Time serisinide izle seversin kesin diyebilirim :embarrassed3-onion-head-emotico

Hoşgeldin. Fairy Tail'in yeni sezonunun çıkmasına az kaldı sabırsızlıkla bekliyorum :D

bende sabırsızlıkla bekliyorum ve bende memnun oldum :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

bende memnun oldum şey Adım Açelya ama bana Lucy deyin lütfen   :beg-onion-head-emoticon:

Ben Arda bende memnun oldum, adınız gayet güzelmiş Lucy demeye gerek mi var ;).

Arka arkaya ileti göndermek yerine Alıntı butonun sağında olan Çoklu Alıntı butonunu kullanarak cevap veriniz.

Yeni üye olduğunuzdan dolayı bu konuyu okumanızı öneririm; http://forum.turkanime.tv/topic/5451-imza-boyutlari-ve-forum-kurallari-yeni-%C3%BCye-arkada%C5%9Flar-l%C3%BCtfen-bu-konuyu-okuyun/

Anime istek veya önerileri için; http://forum.turkanime.tv/topic/3583-anime-istek-ve-%C3%B6nerileri/

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.