Jump to content

2014 Kış Animeleri Reyting ve Karakter Sıralaması

Hokage_Minato

Önerilen İletiler

Vallahi bu haberi dört gözle bekliyordum :D Çok merak etmiştim yeni animelerin reytinglerini, çok teşekkürler...

Nisekoi'nin zaten bu kadar çok reyting alacağını tahmin ediyordum ne de olsa çok güzel bir anime  :wub:

Bi diğer takip ettiğimde Super Sonicoydu o da 22.olmuş, çok şaşırdım  :o diyemem çünkü beklentimi çok karşılayamadı...

Noragami turkanime.tv de 1. bu aralar ee reytingde de birinci çıkmış izlememin zamanı geldi sanırım  :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 43
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Yatogami 1. olmuş... Sonuçda eşorfmanlı tanrı kim çekici bulmaz ki :D

Noragami nin 1. olması gerçekten gerekliydi. Nabunaga The Fool un biraz daha üstde olmasını beklerdim. 4.-5. bölümünde duygu patlaması yaşayıp ağladığım bir anime "az" bulunur. (dikkat bu cümledeki "a

Super Sonico listeye girmeyi becerebilmiş en azından :P Maken Ki'nin listenin sonlarını görmesini beklemezdim, ecchi olunca genelde tutuyor...

Noragami haketti, ne ödül verseler, hangi listenin başına koysalar az; müthişti.

Sonico kız karakterler arasına bile girememiş... pehhh...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hahhaahaha payup-onion-head-emoticon.gif?1292862514

Dandy mi popi yoksa Noragami mi gördük pretty-onion-head-emoticon.gif?129286251

Yalnız sanki Noragami yi ben yapmışım gibi konuşuyorum :D Tabi Space Dandy beni pek açmasa da güzel bir anime.. Reytinglerini unutmamak lazım.. Dandy karakterini en azından ilk 10 da göreydik eyiydi  :mellow:

güzel bir tespit. spike spiegel'in ve cobra karışımı bir karakter olduğu için dandy liste dışında kalmış olabilir  :)

Space_Dandy_001.jpg

space_adventure_cobra_by_guiguyoumou-d4w

Cowboy-Bebop-02.jpg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Super Sonico listeye girmeyi becerebilmiş en azından :P Maken Ki'nin listenin sonlarını görmesini beklemezdim, ecchi olunca genelde tutuyor...

Noragami haketti, ne ödül verseler, hangi listenin başına koysalar az; müthişti.

Sonico kız karakterler arasına bile girememiş... pehhh...

Aynen bende Soniconun kız karakterler arasnda olur diye dusunuyordum, sasirdim acikcasi :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Noragami nin 1. olması gerçekten gerekliydi.

Nabunaga The Fool un biraz daha üstde olmasını beklerdim. 4.-5. bölümünde duygu patlaması yaşayıp ağladığım bir anime "az" bulunur. (dikkat bu cümledeki "az" = %0,01 )

Yanlız tek bir sorun var 

Mahou sensou gibi berbat bir anime 6. sırada olmamalıydı.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Noragami nin 1. olması gerçekten gerekliydi.

Nabunaga The Fool un biraz daha üstde olmasını beklerdim. 4.-5. bölümünde duygu patlaması yaşayıp ağladığım bir anime "az" bulunur. (dikkat bu cümledeki "az" = %0,01 )

Yanlız tek bir sorun var 

Mahou sensou gibi berbat bir anime 6. sırada olmamalıydı.

Aynen katılıyorum . Hele mahou sensounun finali neydi ya kafam allak bullak oldu. Bunların haricinde sıralamyı hazıryan arkadaşa tşkler.İnsanlara öneri vermenin güzel bir oluyor bu da :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.