Jump to content

( 13 / 13 ) Gokukoku no Brynhildr

Önerilen İletiler

• 2 hafta sonra...
  • Yanıtlar 126
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Anime Adı : Gokukoku no Brynhildr Anime Türü : Dram, Seinen, Bilim Kurgu, Gizem Bölüm Sayısı : 13 / 13 Yapım Yılı : 2014 Çevirmenler : Seoyoung Düzenleme : Hokage_Minato

bence bu seride konusu açısından güzele benziyor bu animeyide izlicem paylaşım için tşk ler arkadaşlar ;)   ilk yorum benden olsun :D

Arkadaşlar oncelikle boylesine guzel bi animeyi cevirdiginiz ve verdiginiz emekler icin tesekkur ediyorum fakat soyle bi sorunu dile getirmek istedim, gecen haftadan beri bi altyazi sorunu var, altyaz

Posted Images

• 2 hafta sonra...

Hocam animenin 13. bölümü resmen yayınlandı fakat bir kaç zamandır bakıyorum hala çevirsi yapılmadı unutuldumu acaba diye bi sormak istedim :)

bu mangaka sanırım yarattığı dünyanın ne kadar çeşitli şeyler yapabileceğinin farkında değil.o anıları değiştirip yaratabilen kızda gelirse grubun yaşam standartları aşırı gelişir. kendilerine bir dünya gizli üs bulabilirler. ayrıca devlette ilaç yapılan yer neresiymiş onu öğrenip ilacın nasıl yapıldığını öğrenirler. hatta kendilerine ilaç yaptırırlar. ülkedeki bütün mafya babalarının hafızasını değiştirerek kendilerine bağladıklarını sonra daha büyük mevkideki adamları bağladıklarını düşünsenize  :D şu seri hayal gücünü çalıştırmanı sağlıyor bayaa bayaa  :D

Kralsın hocam inan aklımın ucundan geçmedi böylesi ^^

Düzenlenme: Papillon tarafından
flood yapmak yasaktır.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Final bölümü hala gelmedi ama neyse ki akraba ziyaretindeyiz de beklemek zor geçmiyor :D

Bu arada bu animenin daha çok kişinin izlemesini istiyorum, sevdiğim serilere benimmiş gibi sahip çıkarım vallahi, umarım ilkbahar sıralamasında ilk 5'e girer :P

Haklısın hocam gayet kayda değer bi anime fakat biraz No Game No Life ın gölgesinde kaldı gibi oldu :/

Bu arada emeklerinizden ötürü honntoooni arigato :)

Ayrıca hocam şurda 13. bölüm bulunuyor fakat bilmiyorum bi göz atın isterseniz.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Haklısın hocam gayet kayda değer bi anime fakat biraz No Game No Life ın gölgesinde kaldı gibi oldu :/

Bu arada emeklerinizden ötürü honntoooni arigato :)

Ayrıca hocam şurda 13. bölüm bulunuyor fakat bilmiyorum bi göz atın isterseniz.

Henüz No Game No Life izlemedim ama bayağı kaliteli bir seriye benziyor, Gokukoku no brynhildr sıralamada düşük bir yer almasında...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Henüz No Game No Life izlemedim ama bayağı kaliteli bir seriye benziyor, Gokukoku no brynhildr sıralamada düşük bir yer almasında...

Yanlış anlamadıysam aynı zamanda bunun çevirmenliğinide yapıyosunuz öylemi ? No Game ide izlemenizi tavsiye ederim fakat ikisi aynı kefeye konulamaz ikisininde izleme esnasında nabızları çok farklı atıyor ama No Game biraz daha hareketli olduğu için hemencecik yüzeye çıktı diyebilrim, amarım dediğiniz gibide olmaz tabi.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.