Jump to content

Yahari Ore no Seishun Love Come wa Machigatteiru |FC| + Light Novel Çevirisi

Kaxell

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 456
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Veee, benim kalbimi çalan o görsel...   Yeterince çalışmayan insanların yetenekli insanları kıskanma gibi bir hakkı yoktur. Onlar, başarılı olmak için çok çalışmanın gerektiğini anlaya

Şu sıralar çeviride biraz yavaş gittiğimin farkındayım, bir akrabamın iş yerinde eylül ayına kadar işe girdim(zorla) :-( Tabi ki çeviriyi bitirecrğim ve yavaşlığımın özürü olarak, Vol10 biter bitmez V

Şuan durum 16/207 sayfa. Bakalım ne kadar daha devam edicem. Komachi ile tapınak ziyaretine gittip Yui, Yuki nin şans kartları çektiği kısımdayım

Posted Images

şimdi bitirdim animeyi gerçekten yukino çok tatlı ve iyi bi karakter olmuş. ama çok yetersiz bitti ya hiç bi gelişme falan görmedik. protagonist sürekli kamikaze dalışları yaptı durdu. hikki'miş bu kadar iç dünyası koyu bi karakter görmedim 

Hikkinin iç dünyası bildiğin tez konusu zaten :) o yüzden onu çok seviyorum. 

Zaten hikaye light novel olarak devam ediyor ve büyük ihtimalle 2. sezonu çıkacak ama yakında mı o belli değil. Gelişme ise oldu ama azıcık :)

Buda benden bu gün sitemi tasarlarken denk geldim :D

618618.jpg

Abi link açılmıyor merak etmiştim bende :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yapma be 2.sezon gelirse süper olur açıkcası :D Hele birde düşünsene yazın geliyor :D Buarada bende açılıyor ama :)

2. Sezonun bende gelmesini çok isterim ama aradan en az 1-2 sene geçmeden gelmez :( En iyi ihtimal yazın ova ya da film gelmesi olur. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Film çok güzel olur ya ova'ya hatta special'a bile razıyım hazırım bütün işleri siler sadece buna odaklanırım :D

Büyük ihtimalle bende de aynısı olur. :) Ama şu an kendini çok özletmiyor bana light novellarını boş vaktimde okuyorum. :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Animenin yerini tutamaz ya :D ben baya bir heycanla bekliyorum aslında hayatımda pek bir fark olmadığı için fansub bile açtım o kadar düşün artık :D

Valla süper ya ne diyim :) Tuttuğu kadarıyla artık... Zaten anlamadığım konu kaç tane 100+ bölümlük animeler var bu ne insafsızlık tutan animeye sadece 13 bölüm çıkarmak nedir ya . :/

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.