Jump to content

Yahari Ore no Seishun Love Come wa Machigatteiru |FC| + Light Novel Çevirisi

Kaxell

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 456
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Veee, benim kalbimi çalan o görsel...   Yeterince çalışmayan insanların yetenekli insanları kıskanma gibi bir hakkı yoktur. Onlar, başarılı olmak için çok çalışmanın gerektiğini anlaya

Şu sıralar çeviride biraz yavaş gittiğimin farkındayım, bir akrabamın iş yerinde eylül ayına kadar işe girdim(zorla) :-( Tabi ki çeviriyi bitirecrğim ve yavaşlığımın özürü olarak, Vol10 biter bitmez V

Şuan durum 16/207 sayfa. Bakalım ne kadar daha devam edicem. Komachi ile tapınak ziyaretine gittip Yui, Yuki nin şans kartları çektiği kısımdayım

Posted Images

Bölümü şimdi bitirdim:

Gerçekten çok güzel bölümdü. Hikigaya tekrardan kendini feda etti. Ama son dediği cümle "the biggest liar of all... me"

demesi aslında kendini feda etmekten ne kadar nefret ettiğini de gösterdi.

Evet... karakterimiz yavaş yavaş değişiyor, hikigayanın bu gelişimini izlemek aşırı derecede zevkli!!!

Şimdi yeni bir tartışma başlatıyım. Bu bölümden ziyade, genel olarak Hachiman Yui ya da Yukino'yla çıkar mı? Çıkarsa ne olur?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bunu izlerken kalbim acıyor  çok ilginç bir olay bu :D

hikiye yumruk gelir sanıryordm nedense ama onun yerine dostça bi sergileme oldu şaşırdım nedensizce :D yukinin demek söyleyemediği duygular 

-Hikki seni adi pislik o çıkma teklifini bana yapaaktın o ben olmaılyımdım BAKA 

yui ise şunu demek istedi (yukiyle aynı gerçi

- Böyle birr yerde bana çıkma teklifi etmeyidi gerizakalı asdfg 

tamam mizah yaparken batırıyorum bb

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bölümü şimdi izledim gerçekten mangasında pek anlayamamıştım burda tam oturdu yazık şu çocuğa yüklendikleri artık :D gelen geçen kullanıyor

Olayın tamamını gören sadece bir kaç kişi vardı sanırsam hayama ve hina  diğerleri bilmiyordu dış kapının mandalı misali yüklendiler çocuğa

Ayrıca şu sarışına çok gıcık oluyorum havasından geçilmiyor

Yui ve yukinona acil rival şart şu fragmandaki kız gelsin birde açık sözlüyse güzel bir rekabet olabilir onlar için

Kimle çıkar konusuna gelirsek bence yukinon la daha çok yakışırlar ama uzun vadede yukinon ülkeyi terkeder kariyer peşine koşar gibi geliyor lise dışına taşarsa seri 

Animede olmaz ama yazar ln de bunu yapabilir yui daha yakın seçenek duruyor ama yui de çok iki yüzlü bana kalırsa 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben hafif romanına başladım, eğer isterseniz önümüzdeki haftalarda spoiler veririm. 

eğer hikki çıkma teklifi ederse yukino 8manı reddeder bence. 3ünün arkadaşlıklarını kesinlikle bozmak istemez, bu durum yui içinde geçerli, o da yukinoyu dışlamak istemez. 

(hachi=japoncada 8 demek :) yabancı forumlar çok kullanıyor bu kısaltmayı, bende çok seviyorum.) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben hafif romanına başladım, eğer isterseniz önümüzdeki haftalarda spoiler veririm. 

eğer hikki çıkma teklifi ederse yukino 8manı reddeder bence. 3ünün arkadaşlıklarını kesinlikle bozmak istemez, bu durum yui içinde geçerli, o da yukinoyu dışlamak istemez. 

(hachi=japoncada 8 demek :) yabancı forumlar çok kullanıyor bu kısaltmayı, bende çok seviyorum.) 

haftaya bi uğrayım sana ben  B) ve ayrıca o kısaltma nedir öyle asdfg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

8manın kimseye çıkma teklif ediceğini sanmıyorum ben açıkcası murideskara :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.