Jump to content

Yahari Ore no Seishun Love Come wa Machigatteiru |FC| + Light Novel Çevirisi

Kaxell

Önerilen İletiler

1 part'ta 500 kelime var. Her chapter 5 part kadar. Her volume 10 chapter heralde. Baya zor yani.

Bilmiyorum çok üşengeç insan olduğumdan net bir şey söylemek istemiyorum. Eğer karar verirsem yazarım.

Edit: Vol10 dan başlayayım dedim, belki pes edecem sonraları ama başladım. Hemen önsüzü çevirdim. Bakalım ne yapacam

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 456
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Veee, benim kalbimi çalan o görsel...   Yeterince çalışmayan insanların yetenekli insanları kıskanma gibi bir hakkı yoktur. Onlar, başarılı olmak için çok çalışmanın gerektiğini anlaya

Şu sıralar çeviride biraz yavaş gittiğimin farkındayım, bir akrabamın iş yerinde eylül ayına kadar işe girdim(zorla) :-( Tabi ki çeviriyi bitirecrğim ve yavaşlığımın özürü olarak, Vol10 biter bitmez V

Şuan durum 16/207 sayfa. Bakalım ne kadar daha devam edicem. Komachi ile tapınak ziyaretine gittip Yui, Yuki nin şans kartları çektiği kısımdayım

Posted Images

Bilmiyorum çok üşengeç insan olduğumdan net bir şey söylemek istemiyorum. Eğer karar verirsem yazarım.

Edit: Vol10 dan başlayayım dedim, belki pes edecem sonraları ama başladım. Hemen önsüzü çevirdim. Bakalım ne yapacam

Ben başlama derim sana buyuk ihtimal bırakacaksın 1 2 chapter sonra eğer o kdr çok heveslenırsen hıkıya fansub la konuş en azından tek başına yurutme olayı yoksa çabuk bıkarsın

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben başlama derim sana buyuk ihtimal bırakacaksın 1 2 chapter sonra eğer o kdr çok heveslenırsen hıkıya fansub la konuş en azından tek başına yurutme olayı yoksa çabuk bıkarsın

Merak etmeyin ilerde bırakabileceğimi bende biliyorum. Belki heves kırılması falan filan. Bir deneyim dedim sadece. Rahat olun nasılsa şuan yapacağım herhangi bir iş olmadığı için yapıyorum. Bırakırsam da üzülmem o kadar en azından oyun oynamaktan daha iyi bir iş yaptım derim. Hem İstanbula ailemin yanına da dönemiyorum ve burada da arkadaşlarım evine dönüyor. Ah yaz okulu : :D

Hikky fansuba çevirse bile çakışmamak için Vol10 u tercih ettim.

Çeviriyi biraz vakit ayırdım: 207 sayfadan 7 sini tamamladım. 207 vol10 un tamamı. Ch1 part1 tamam. Umarım yaz bitmeden bitiririm tabii bitireceksem :D. Hala emin değilim her an bırakacamışım gibi.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Şuan Vol10 'un %10 (21/207 sayfa) u tamam. Fakat önümde final haftam var. Yine 3-5 sayfada çeviririm. Finaller bitince aynı hızda devam inşallah. Bu arada animede bu kısımları bayağı atlamışlar :S. muhtemelen Vol10 u çok atlayarak geçecekler animede. Zaten Hikky nin iç sesini duymuyorduk.

Birde Vol10 bitene kadar Her bölümü burada paylaşırım, bittiğinde ise baka-tsuiki ye eklerim

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Vol10 ilk chapter bitti. 29 sayfaydı ilk chapter. Totalde Vol10 'un %13 bitti. Dropbox'a attım spoilerde link verdim. Dropboxtan okuyadabilirsiniz indirmeden. Ch1 animede 10.bölümün sadece 3dk sını kapsıyor ama 30 sayfa sürdü :D. Ah Feeeeel çok atlamışsın. Ayrıca * gördüğünüz yerlerde son sayfaya gidip açıklamasına bakın. 

Dış siteye link vermek ne kadarıyla yasaktı bilmiyorum, ama uyarı alıcaksam alternatif birşey söylesin moderatorumuz. Dropbox okumak içinde rahat.

Ayriyetten bu hafta sonuna kadar sınavlarım var yine az bişi çevirmye bakıcam. Bitince tam gaz devam inşallah.

https://www.dropbox.com/s/lmwxpnqcgkr53cj/oregairuLNvol10CH1doc.doc?dl=0

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.