Jump to content

Yahari Ore no Seishun Love Come wa Machigatteiru |FC| + Light Novel Çevirisi

Kaxell

Önerilen İletiler

12 çıkana kadar ingilizce çeviriye yetişirsin bence. Bu arada bir şey eklemek istiyorum 4chan'de anime&mangayı seçip oregairu diye aratmayın sakın. Seriye olan saygınızı yitirebilirsiniz. Oregairunun hentai mangasını bile buldum...

[emoji1] [emoji1] [emoji1]

Çok önemli edit: Hentai mangasını meraktan da olsa az biraz göz attım. Çok gerçekçi çizmişler hatta animedekiyle aynı diyebilirim. Ama seriye , özellikle yukinoshitaya saygım kalmadı...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 456
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Veee, benim kalbimi çalan o görsel...   Yeterince çalışmayan insanların yetenekli insanları kıskanma gibi bir hakkı yoktur. Onlar, başarılı olmak için çok çalışmanın gerektiğini anlaya

Şu sıralar çeviride biraz yavaş gittiğimin farkındayım, bir akrabamın iş yerinde eylül ayına kadar işe girdim(zorla) :-( Tabi ki çeviriyi bitirecrğim ve yavaşlığımın özürü olarak, Vol10 biter bitmez V

Şuan durum 16/207 sayfa. Bakalım ne kadar daha devam edicem. Komachi ile tapınak ziyaretine gittip Yui, Yuki nin şans kartları çektiği kısımdayım

Posted Images

Bölüm 9'un bitmesiyle Vol10 tamamlanmıştır. Yapımda ve yönetiminde, kısacası her kısmında emeği geçenlere (Yani sadece: BANA :D) derinden teşekkür ediyorum. Bu arada insanın üç temel ihtiyacı olan elektriği, interneti, bilgisayarı sağlayanları da unutmamak lazım. Yarın veya ilerleyen günlerde Vol10'un tüm görselleriyle beraberinde PDF versiyonunu yapıp, bir takım sitelere(umarım) yükleyeceğim. Son bölümüde dropbox'a attım yine okunulabilirlik açısından ve imzamda diğer bölümlerin de linki vardır. 10.cildin çevirisi(208  sayfa) yaklaşık(işte olduğum için çeviremediğim zamanları katmazsak) 70 gün sürdü. Çok kısa zaman içinde de Vol11'e başlayacağım fakat okullar açıldığı için yarın yolculuk göründü bana. 

Buyrun Link:

https://www.dropbox.com/s/18i8fkf9dv61syn/oregairuLNvol10CH9doc.doc?dl=0

Buyrun bu da cildin en sonunda ki yazarın son sözleri, her cilde koyduğu gibi bunda da var.

https://www.dropbox.com/s/flbj6uvlddwh1qv/oregairuLNvol10CHFdoc.doc?dl=0

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Vay güzel olmuş . Kapağı da mı türkçeleştireceksin?

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Vol yerine Cilt yazacağım sadece, aslında fazla zananımı almaz ama photoshopta aynı yazı stilini bulmak bazen imkansız hale gelebiliyor, kaldı ki arkada transparent ve ya tek düze renk yoksa çok uğraştırıyor. Kalemle sınırları zoomlayarak çizip sonra sınırların içinü boşaltıp arka plana göre tekrardan doldurmam, sonrada uygun yazı tipi bulursam iş bitiyor, umarım o kadar zorlaştırmaz işimi
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.