Jump to content

Yahari Ore no Seishun Love Come wa Machigatteiru |FC| + Light Novel Çevirisi

Kaxell

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 456
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Veee, benim kalbimi çalan o görsel...   Yeterince çalışmayan insanların yetenekli insanları kıskanma gibi bir hakkı yoktur. Onlar, başarılı olmak için çok çalışmanın gerektiğini anlaya

Şu sıralar çeviride biraz yavaş gittiğimin farkındayım, bir akrabamın iş yerinde eylül ayına kadar işe girdim(zorla) :-( Tabi ki çeviriyi bitirecrğim ve yavaşlığımın özürü olarak, Vol10 biter bitmez V

Şuan durum 16/207 sayfa. Bakalım ne kadar daha devam edicem. Komachi ile tapınak ziyaretine gittip Yui, Yuki nin şans kartları çektiği kısımdayım

Posted Images

• 4 ay sonra...

Hala VOL12 Çıkmadı malesef, şu sıralar yazarın diğer iki serisi olan qualidea ile girlish number'ı okudum. Sağ olsunlar Qualidea'nın episode 0 tarzında olan bir ciltlik bir kitabı çevirili onu okudum, hatta yazarımız watari-san hiç umursamadan ana karakterlerin ilişki yaşadığı sahne bile yazmış. Erkek ana karakter her yönyle hachiman'ı andırıyordu.

Diğer Girlish Number ise şuan ancak manga versiyonun çevirisini bulabildim, daha doğrsu nanodesu çeviri grubu almadıkça light novel çevirileri gelmiyor malesef. Bu serinin bir animesi çıkıcak, hikayesinde ise genelde arka plan karakterlerinin seiyuluğunu yapan bir 17(sanıırm) yaşlarında bir kızın hikayesini konu alıyor. Mangasına bakarak beklenti içerinde olduğum bir seri. Slice of Life olacağa benziyor, genelde bu tip seriler izlerken güzel ve rahatlatıcı olduğu halde satışlarda genel olarak 5k barajını geçemeyen seriler, kozmatik satışarı da olmuyor. Yine de LN satışlarında aniden artış olacaktır en azından, kaldıki bu genelde en az 3e katlamak demek oluyor. 

Son olarak şunu söylüyüm Japonya'da manga veya LN yazarı olsun tutmuş bir serisi varsa uzatmaya veya sonunu bitirmemeye uğraşıyolar çünkü serinin bitişi fanları memnun etmesze yazar ölüyor gibi bir şey. Watari-san muhtamelen Oregairu'yu bitimeden olabildiğince yeni seri yapamaya karar vermiş ki bir twitinde de yazmıştı.

OVA yan seri olan Vol10.5u ele alacak.  

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...
  • 5 ay sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.