Jump to content

Yahari Ore no Seishun Love Come wa Machigatteiru |FC| + Light Novel Çevirisi

Kaxell

Önerilen İletiler

Adında veya Soyadında (Y) olanların listesi erkek veya bayan ayırt etmedim:

Ha(Y)ama, Ha(Y)ato ->Belki kendine aşıktır

Hikiga(Y)a, Hachiman

(Y)uigahama, Yui

(Y)ukinoshita, Yukino

(Y)uka

(Y)okko

(Y)ukko

(Y)ukinoshitaHaruno

Hikiga(Y)a, Komachi

Miura, (Y)umiko

(Y)amato

Zaimokuza, (Y)oshiteru

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 456
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Veee, benim kalbimi çalan o görsel...   Yeterince çalışmayan insanların yetenekli insanları kıskanma gibi bir hakkı yoktur. Onlar, başarılı olmak için çok çalışmanın gerektiğini anlaya

Şu sıralar çeviride biraz yavaş gittiğimin farkındayım, bir akrabamın iş yerinde eylül ayına kadar işe girdim(zorla) :-( Tabi ki çeviriyi bitirecrğim ve yavaşlığımın özürü olarak, Vol10 biter bitmez V

Şuan durum 16/207 sayfa. Bakalım ne kadar daha devam edicem. Komachi ile tapınak ziyaretine gittip Yui, Yuki nin şans kartları çektiği kısımdayım

Posted Images

Hikiga(Y)a, Hachiman

(Y)uigahama, Yui

(Y)ukinoshita, Yukino

(Y)uka

(Y)okko

(Y)ukko

(Y)ukinoshitaHaruno

Hikiga(Y)a, Komachi

Miura, (Y)umiko

(Y)amato

Zaimokuza, (Y)oshiteru

Çok zorlamışsın be :D 

Kim olabilcekleri çok açık büyük ihtimal yukinon ztn forumlarda spolierlerde baya gezdim ama bunun gizemi daha ortaya tam olarak çıkmamış novelde sanırsam 11 e belki diyorlar

Hayato yukinostanın ablasına da aşık olabiliceğini ve yukinonunda geçmişte hayatoya aşık olduğu teorisi baya rivaçta .Ama bana kalırsa yukinona aşık ve ablası geçmişte bir şey yaptı ve bu durumda araları kötü olabilir veya

ailesel bir ilişki durumuda olabilir 

Ama işler hikigaya için hiç iyi gitmiyor gibi duruyor açıkcası

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hikiga(Y)a, Hachiman

(Y)uigahama, Yui

(Y)ukinoshita, Yukino

(Y)uka

(Y)okko

(Y)ukko

(Y)ukinoshitaHaruno

Hikiga(Y)a, Komachi

Miura, (Y)umiko

(Y)amato

Zaimokuza, (Y)oshiteru

bende yaptım bunu :D Ama yukinoshita demek istedi, ya yukino ya da ablasına aşık. 

Çok zorlamışsın be :D

Kim olabilcekleri çok açık büyük ihtimal yukinon ztn forumlarda spolierlerde baya gezdim ama bunun gizemi daha ortaya tam olarak çıkmamış novelde sanırsam 11 e belki diyorlar

Hayato yukinostanın ablasına da aşık olabiliceğini ve yukinonunda geçmişte hayatoya aşık olduğu teorisi baya rivaçta .Ama bana kalırsa yukinona aşık ve ablası geçmişte bir şey yaptı ve bu durumda araları kötü olabilir veya

ailesel bir ilişki durumuda olabilir 

Ama işler hikigaya için hiç iyi gitmiyor gibi duruyor açıkcası

Şunda eminiz: Gözlüklü kız hachiman'a aşık. (o yüz ifadesi her şeyi açıklıyordu.)

Haruna 8man'la uğraşmaya bayılıyor. Ama bence ona âşık olduğundan değil, hayato'ya bir ders vermek istediğinden ya da 8man'ı değiştirmeye çalıştığından. bunu belki yukino için de yapıyor olabilir. 

pislik hayato sen kimsin 8man a yardım etmeye çalışıyorsun!! kendi bencil yöntemlerini 8man da kullanmak onu mutlu mu edecekti sanki?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Raw olarak çıktı yeni bölüm izlemek isteyenler spolierde link

http://www.dailymotion.com/video/x2okzyl_yahari-ore-no-seishun-lovecome-wa-machigatte-iru-zoku-05-raw_shortfilms

Bu bölümde en çok dikkatimi çeken ishikiydi ( yeni kız) Bizim hachimana geldi sanmıştım ama meğer öle değilmiş

Hayatoya aşık bu bölümde iyice belli ediyor openningden de belliydi ztn de gçn bölüm çifte randevu sırasında hachimanın yanına gelip

sölenmesi de aslında onların hayamyla ilgisi olmasını istemediğindenmiş acıdım yine :D çocuğa

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Raw olarak çıktı yeni bölüm izlemek isteyenler spolierde link

http://www.dailymotion.com/video/x2okzyl_yahari-ore-no-seishun-lovecome-wa-machigatte-iru-zoku-05-raw_shortfilms

Bu bölümde en çok dikkatimi çeken ishikiydi ( yeni kız) Bizim hachimana geldi sanmıştım ama meğer öle değilmiş

Hayatoya aşık bu bölümde iyice belli ediyor openningden de belliydi ztn de gçn bölüm çifte randevu sırasında hachimanın yanına gelip

sölenmesi de aslında onların hayamyla ilgisi olmasını istemediğindenmiş acıdım yine :D çocuğa

kızın ağzına ağzına vurasım geldi. -_- tam "slut" çıktı zaten. 

8manın kardeşiyle olan ilişkisi içimi ısıtıyor ya :) yalnız hissederken yanında hep o var, :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

kızın ağzına ağzına vurasım geldi. -_- tam "slut" çıktı zaten. 

8manın kardeşiyle olan ilişkisi içimi ısıtıyor ya :) yalnız hissederken yanında hep o var, :D

Ztn komachide olmasa :D hachinin hali ne olucak kim bilir

Tr altyazı izledikten sonra Irohanın ne olduğunu daha da iyi anlamış oldum da ndn sürekli yabancı sitelerde Irohayı hachimanla gösteren fotolar var onu anlamadım bir türlü

Bu sezonun posterinde bile vardı ama hachiye karşı tavırları çok itici açıkcası ln de böyleyse çok alakasız olmş bence.Hachi kime yaklaşsa sonu hayamaya gidiyor :D

Komachi de liseye başlayınca hayamaya aşık olmazsa iyidir ha 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.