Jump to content

Yahari Ore no Seishun Love Come wa Machigatteiru |FC| + Light Novel Çevirisi

Kaxell

Önerilen İletiler

• 2 hafta sonra...
  • Yanıtlar 456
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Veee, benim kalbimi çalan o görsel...   Yeterince çalışmayan insanların yetenekli insanları kıskanma gibi bir hakkı yoktur. Onlar, başarılı olmak için çok çalışmanın gerektiğini anlaya

Şu sıralar çeviride biraz yavaş gittiğimin farkındayım, bir akrabamın iş yerinde eylül ayına kadar işe girdim(zorla) :-( Tabi ki çeviriyi bitirecrğim ve yavaşlığımın özürü olarak, Vol10 biter bitmez V

Şuan durum 16/207 sayfa. Bakalım ne kadar daha devam edicem. Komachi ile tapınak ziyaretine gittip Yui, Yuki nin şans kartları çektiği kısımdayım

Posted Images

14

Beyler seri hakkında biarz spoiler arıyorum. LN okuyanlar aydınlatabilir mi beni?

9 a kadar okudum :D. Hangi kısımdan istiyorsun. Zaten şuan 8 inci kitabı anlatıyor.

Geçen sezonda Chiba Village deki Tsumugi Rumi ile karşılaşrlar. O'da bu noel de yapılacak etkinlikte yer alaktadır. Fakat konuşulan meselelere rağmen pek karar alamaz etkinliği yapacak grup. Hikky de bu gidişle etkinliğin olamayacağını ayrıca Rumi'nin de durumu hala kamptaki gibi olmasından dolayı tek başına çözemeyrceğini düşünür. Hiratsuke-sensei ve Totsuka ile karşılaşır ve her biriyle konuşmalar geçer. Daha sonra Hikky kulüpe yardım istemek için gider. Yukinon daha önce Isski ye yardım ettiğini anladağından dolay ıHikky'e bir süre gelmesende olur demişti. Bu yüzden şaşırır. Hikky hem etkinlik hemde Rumi için yardım ister. Yukinon bu ikis durumda sorumluluğu Hikky nin alması gerektiğini söyler ve yardım etmeyeceğini ifade eder. Yuigahama Hikky'e yardım edeceğini söyleyince Yukino bi ara kulüpten dışarı çıkar. Kızlar arasında sohbet geçer. Daha sonra Yukinoshita da yardım edeceğini söyler. Onların yardımıyla Hikky'nin istekleri yerine gelir. Final de sanırsam hediye verme falan var. Bu arc böyle bitmekte. 

25
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

14

9 a kadar okudum :D. Hangi kısımdan istiyorsun. Zaten şuan 8 inci kitabı anlatıyor.

Geçen sezonda Chiba Village deki Tsumugi Rumi ile karşılaşrlar. O'da bu noel de yapılacak etkinlikte yer alaktadır. Fakat konuşulan meselelere rağmen pek karar alamaz etkinliği yapacak grup. Hikky de bu gidişle etkinliğin olamayacağını ayrıca Rumi'nin de durumu hala kamptaki gibi olmasından dolayı tek başına çözemeyrceğini düşünür. Hiratsuke-sensei ve Totsuka ile karşılaşır ve her biriyle konuşmalar geçer. Daha sonra Hikky kulüpe yardım istemek için gider. Yukinon daha önce Isski ye yardım ettiğini anladağından dolay ıHikky'e bir süre gelmesende olur demişti. Bu yüzden şaşırır. Hikky hem etkinlik hemde Rumi için yardım ister. Yukinon bu ikis durumda sorumluluğu Hikky nin alması gerektiğini söyler ve yardım etmeyeceğini ifade eder. Yuigahama Hikky'e yardım edeceğini söyleyince Yukino bi ara kulüpten dışarı çıkar. Kızlar arasında sohbet geçer. Daha sonra Yukinoshita da yardım edeceğini söyler. Onların yardımıyla Hikky'nin istekleri yerine gelir. Final de sanırsam hediye verme falan var. Bu arc böyle bitmekte.

25

Bu kadarı yeterli :) Teşekkür ederim.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Aklıma geldi yazayım dedim. Yazar hikayeyi biraz daha kasvetli bir yola çekmiş 2.sezonda bu nedenle animenin havası öyle, kaldı ki bunda yapım kadrosunun değiştirebileceği bir şey yok. Fakat ilk sezonda animenin direktörü bayan iken seyrettiğimiz o shounen yönü şimdi erkek olmasına rağmen daha shoujo ya kaymış. Keşke Hikky'nin tipi  ve animenin direktörü değişmeseydi. Yinede harika devam ediyor seri :D.

19

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.