Jump to content

Yahari Ore no Seishun Love Come wa Machigatteiru |FC| + Light Novel Çevirisi

Kaxell

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 456
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Veee, benim kalbimi çalan o görsel...   Yeterince çalışmayan insanların yetenekli insanları kıskanma gibi bir hakkı yoktur. Onlar, başarılı olmak için çok çalışmanın gerektiğini anlaya

Şu sıralar çeviride biraz yavaş gittiğimin farkındayım, bir akrabamın iş yerinde eylül ayına kadar işe girdim(zorla) :-( Tabi ki çeviriyi bitirecrğim ve yavaşlığımın özürü olarak, Vol10 biter bitmez V

Şuan durum 16/207 sayfa. Bakalım ne kadar daha devam edicem. Komachi ile tapınak ziyaretine gittip Yui, Yuki nin şans kartları çektiği kısımdayım

Posted Images

Bu novel çevirisi için ayrı bir başlık açmalısın bence coğu kişi noveli okumak istiyordur ama burda  yorumların arasında bulması zor olabilir novel kısmına yni bir konu şekılde orda paylaşırsan daha faydalı olur ve daha çok kişiye ulaşır diye düşünüyorum tabi sen bilirsin

Bu arada arkadaşın tavsiyesi arada kaynamış, bence de ayrı bir konu açılsa çok daha verimli olacağı kesin gibi. Ne dersin?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu arada arkadaşın tavsiyesi arada kaynamış, bence de ayrı bir konu açılsa çok daha verimli olacağı kesin gibi. Ne dersin?

Hele 10.Cilt bir bitsin o zaman Türkçe LN çeviri yapan bir siteye benimkini de koymaların rica ederim. Aslında B-T ye atmak istedim ama YenPress Lisans alınca alımlar kapanmış diye biliyorum.

+Vol11 çevirisini bitirince Vol12 ancak yeni çıkmış olacak, en azından öyle hesaplıyorum. Böylece hızlıca diğerine geçer daha makbul olur. Sonra rica ettiğim siteye yükleri için veririm. Arada müziklerini çeviririm. 

+Türkçe'si yok ama mangasına bakın derim, özellikle 4-koma ve @comic versiyonları çok hoşuma gitti. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hele 10.Cilt bir bitsin o zaman Türkçe LN çeviri yapan bir siteye benimkini de koymaların rica ederim. Aslında B-T ye atmak istedim ama YenPress Lisans alınca alımlar kapanmış diye biliyorum.

+Vol11 çevirisini bitirince Vol12 ancak yeni çıkmış olacak, en azından öyle hesaplıyorum. Böylece hızlıca diğerine geçer daha makbul olur. Sonra rica ettiğim siteye yükleri için veririm. Arada müziklerini çeviririm. 

+Türkçe'si yok ama mangasına bakın derim, özellikle 4-koma ve @comic versiyonları çok hoşuma gitti. 

Belki bitmeden de okumak isteyen olursa diye başlığa ve ilk mesaja kitabı çevirdiğini yazdım. Eğer senin için de uygunsa böyle kalsın ;)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Şu Memorandomlar cidden çok ilgi uyandıran yerler, ben bildiri olarak çevirdim, belki daha iyi bir şey bulunabilirdi ama her neyse. Zaten fazla karşımıza da çıkmıyorlar. Kime ait oldukları genelde hemen anlaşılsa da, bir çoğu Hikky'nin oluyor. Ama en sevdiğim Yukinoshita'nın monoloları oluyor, çünkü zaten tek bir karakter dışındaki hiç bir karakterin iç sesini bilemiyoruz ama bunlarla en azından 1-2 Yukinoshita'nın iç sesinden bir şeyler bilmek iyi oluyor.

Her neyse Ch7'ye geçmeden önce, Hikky(Çok büyük olasılıkla) önceden okuduğu kitaplardan şuan okuduğunu karşılaştırıyordu, sonra kendine bir cevap arıyordu, sonrasında cevap aradığı yüzünden kendinden imreniyordu. Daha sonra cevap aramaktan çok benim isteklerim neler diye soruyordu kendine. "Acaba ben bilinmek mi istiyordum?" gibi bir şeylerdi. Lütfen içimdekileri anlayan birileri olabilir mi? düşünürken, ben başkalarına aynı şeyi yapmadığımdan dolayı asla anlayamam sonucuna ulaşıp kendiden iyice imreniyordu :D.

Tabi ki üsteki hepsi benim yorumum, belki de yanlış yorumlamışımdır. Niyeyse bu monologu erkenden paylaşmak istedim. Dropbox linki attım :D. Bir bakın derim ama yarım saate çeviri yapmışsam daha uzun süre yorumlama ile uğraştım :S.

Buyrun link:

https://www.dropbox.com/s/79tu7ivh11w71tm/oregairuLNvol10SecondMemorandomdoc.doc?dl=0

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.