Jump to content

Yahari Ore no Seishun Love Come wa Machigatteiru |FC| + Light Novel Çevirisi

Kaxell

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 456
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Veee, benim kalbimi çalan o görsel...   Yeterince çalışmayan insanların yetenekli insanları kıskanma gibi bir hakkı yoktur. Onlar, başarılı olmak için çok çalışmanın gerektiğini anlaya

Şu sıralar çeviride biraz yavaş gittiğimin farkındayım, bir akrabamın iş yerinde eylül ayına kadar işe girdim(zorla) :-( Tabi ki çeviriyi bitirecrğim ve yavaşlığımın özürü olarak, Vol10 biter bitmez V

Şuan durum 16/207 sayfa. Bakalım ne kadar daha devam edicem. Komachi ile tapınak ziyaretine gittip Yui, Yuki nin şans kartları çektiği kısımdayım

Posted Images

Sanki ova değil de volume 12 tutarsa ve son cilt olursa ayrıntılı bir biçimde işlenen volume 12 filmi gelebilir gibi. Eğer volume 12 son cilt değilse ova büyük ihtimalle 10.5'tan gelir diye tahmin ediyorum. 2016-2017 gibi de 3. sezon gelir. Bu sezon eleştirilse de en çok izlenen seriler arasına girmeyi başardı zaten.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sanki ova değil de volume 12 tutarsa ve son cilt olursa ayrıntılı bir biçimde işlenen volume 12 filmi gelebilir gibi. Eğer volume 12 son cilt değilse ova büyük ihtimalle 10.5'tan gelir diye tahmin ediyorum. 2016-2017 gibi de 3. sezon gelir. Bu sezon eleştirilse de en çok izlenen seriler arasına girmeyi başardı zaten.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sonunda 7.Bölüm de bitti. Okunabilirlik açısından Dropbox attım. Link spoilerdadır. Animede ki Totsuka'dan telefon ile ricada bulunma kısmından Yukinoshita ile revirde olan sahneye kadar işlenmiş bu bölüm. Bu bölümde 1-2 taneden fazla parodi-gönderme yok, bu da benim çok işime geliyor :D. Her neyse Vol10'un bitmesine 15 sayfa falan kaldı, sonunda :D. 

Buyrun Link:

PS: Her türlü görüş ve önerilere açığım(sanırım :D). Yazmaktan çekinmeyin(dediğime bakmayın ulu orta yazma özel mesaj yaz) :D. Vol10 tamamen bitince herhangi bir siteye de yükler, tamamının PDF ini de paylaşırım.  

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

O senpai eline sağlık.

Ancak vol 11 hala 1 chapter 1 part ile ingilozce çevirisi duruyor. Görünüşe göre ne kadar hızlı çevirsende uzun süre bekletecek bizi bu durum. Belki vol 10.5'ı çevirirsin bu arada tabi senin kararın.

Aslında başka yerde de çevirisi var. Orada neredeyse bitmişi var hem de. Bu yüzden sorun yok gibi.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

12 çıkana kadar ingilizce çeviriye yetişirsin bence. Bu arada bir şey eklemek istiyorum 4chan'de anime&mangayı seçip oregairu diye aratmayın sakın. Seriye olan saygınızı yitirebilirsiniz. Oregairunun hentai mangasını bile buldum...

[emoji1] [emoji1] [emoji1]

Çok önemli edit: Hentai mangasını meraktan da olsa az biraz göz attım. Çok gerçekçi çizmişler hatta animedekiyle aynı diyebilirim. Ama seriye , özellikle yukinoshitaya saygım kalmadı...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.