Jump to content

Yahari Ore no Seishun Love Come wa Machigatteiru |FC| + Light Novel Çevirisi

Kaxell

Önerilen İletiler

On 10.03.2016 at 16:07, kkroguz yazdı:

Çevirmen kardes yeni bolum ne zaman gelir acaba ?

Selam millet evet bir süre yoktum buralarda, fakat işleri haififten alan biri sadece ben değildim :D. Yazarımız Watari'nin elinde 3 tane proje var ve 12.Cilt hala gelmedi. Nisan ayında ANimenin son vol'u ile geleceğini söyleyenlerde var. Her neyse 12.Cilt nisandan önce gelmicekmiş. 1 Bölüm daha çevirdim ve böylece 11.Cildin %85'i bitti. Yani az kaldı bitmesine, bitince yien PDF yapacağım. Buyrun 11.Cilt Bölüm7

Spoiler

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 456
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Veee, benim kalbimi çalan o görsel...   Yeterince çalışmayan insanların yetenekli insanları kıskanma gibi bir hakkı yoktur. Onlar, başarılı olmak için çok çalışmanın gerektiğini anlaya

Şu sıralar çeviride biraz yavaş gittiğimin farkındayım, bir akrabamın iş yerinde eylül ayına kadar işe girdim(zorla) :-( Tabi ki çeviriyi bitirecrğim ve yavaşlığımın özürü olarak, Vol10 biter bitmez V

Şuan durum 16/207 sayfa. Bakalım ne kadar daha devam edicem. Komachi ile tapınak ziyaretine gittip Yui, Yuki nin şans kartları çektiği kısımdayım

Posted Images

Bir bölümü daha çevirip ekledim, böylelikle 11.Cildin %96'sı bitti. Bu hafta içinde tamamen bitirip PDF yaparım. Tüh o kadarda Şubatta bitiririm dedim Mart bitiminde bitirmiş oldum. Hadi bir süre saldım, ama yazar benden daha çetin ceviz :D. O saldı daha geri gelmedi, 12.Cilt için Nisan diyorlar ama bakalım artık.

İmzayıda güncelledim değiştirmek gerekiyormuş,

Buyrun link:

https://www.dropbox.com/s/oqvssudhrk6jwpj/v11Ch8.doc?dl=0
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.