Jump to content

Yaşayan en güçlü shinobi. Diğer adıyla "Gai" (Spoiler İçerir)

Bloodfish

Önerilen İletiler

\\ MANGA GÜNCEL //

Evet arkadaşlar, naruto mangacıları olarak bu inanılmaz insana özel bir konu açmazsak kişiliğimizden utanmamız gerekir diye düşündüm.

Kendisi bijuu ların ve Hashirama nın gücünü absorbe edip rinneganı açan MADARA ya karşı 1vs1 atıyor ve Madara'ya taijutsunun gücünü gösteriyor.

Bu herifin gücünün bu kadar fazla olduğunu yıllardır biliyorduk. Ama tüm shinobi dünyasını serçe parmağında oynatan Madara'nın ağzını yüzünü kırması bizleri daha da hayrete düşürdü.

Nindou sunu korumak için kendini feda eden Gai-sensei nin kesinlikle ölümü boşa gitsin istemiyoruz. Jiraiya-sama dan sonra animedeki en esaslı elaman olan Gai sensei yi selamlıyoruz.

ALL HAIL GAI-SENSEI ! 

Bijuus? Pfff I don't need no one holding my hand. 
Sharingan? Do I look like a EMO to you?
Jutsu's? HAHAHAHAHAHAHAHA!!

All I need is my fucking fists and the power of youth!!

GAI ISN'T BITCH-MADE!!!

u020.jpg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Aynen öyle ben daha 347 lerdeyim internet yanında olamıyorum şu aralar ama Jiraya yı çok severim öldüğü zaman 1 hafta atlatamadığımı bilirim en iyi iki adamı konu etmişsin ben de senin gibi düşünüyorum harikasın  :good-job-onion-head-emoticon:

jiraiya-sama öldüğünde bende atlatamamıştım ve hala gai sensein öldüğüne inanamıyorum o ölürse bende ölürüm  :dead-onion-head-emoticon:  ve dostum harika bi konuya değinmişsin  :good-job-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kanka başlık hard spoiler içeriyor. Bunu başlığa ekle bence. Yoksa adminlerden biri gelip şiddet uygular, direniş olarak yanındayız :D

Fanbase olduğu için sorun yok diye düşünüyorum. Yoksa bende aynı olaya dayalı bir konuda amygirl ile tartışmaya girmiştim ve nasılsa herkes Fan art olduğundan spoiler olmadığını söylemişti.

Bu konuda bir fan base görüş olduğundan sıkıntı çıkacağını düşünmüyorum.

madara'yı bildiğin madara etmiş adamdır gai sensei. bilge modundaki bir adamın ağzını yüzünü hoşafa çevirmek zor birşeydir. hashirama senju'yu yıllarca en büyük olarak bilirdik ama gai sensei tüm aldıları yanılgıları mahvetti.

"Madarayı madara etmek"  İyiymiş baya :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

gai'yi özlicez fakat onu abartmışlar iyice o kadarda güçlü olmamıs gerekiyordu sonuçta karşısındaki  so6'nin gücüne çok yakın bir shinobi.Ama ölünce üzülecem derdim ama anime bittiği için yokluğunu fazla hissetmeyiz ama animeye renk getiren en çok karakter bence.

Hele kakashi ile yaptıkları jan-ken yokmu  bayılıyorum yha :D

Animenini bitmesini istemiyorum lanet olsun

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bir spoiler yazaydın iyiydi...Manga takip etmeyenler var ^_^

Ayrıca yeni konu açmadan önce okumanızı öneririm ^_^

http://forum.turkanime.tv/forum-13/announcement-5-yeni-konu-ba%C5%9Flatmadan-%C3%B6nce-okuyun/

Başlıkta spoilerlık bir durum yok. 

Dediğim gibi bir fan fiction. Örnek vericek olursak : "Yaşayan en iyi heavy metal grubu diğer adıyla Judas Priest"    " Yaşayan en iyi korsan diğer adıyla Monkey D. Luffy"

Ve verdiğin linki zaten okuyarak konu açtım. Konu Anime Genel ve Geyik, Manga Genel   bölümünde yer almıyor. Spoiler zaten değil. Türkçe dil kurallarına da uygun.

Lütfen verdiğiniz linkte bu konu ile bağdaşmayan kuralı yazınız. 

gai'yi özlicez fakat onu abartmışlar iyice o kadarda güçlü olmamıs gerekiyordu sonuçta karşısındaki  so6'nin gücüne çok yakın bir shinobi.Ama ölünce üzülecem derdim ama anime bittiği için yokluğunu fazla hissetmeyiz ama animeye renk getiren en çok karakter bence.

Hele kakashi ile yaptıkları jan-ken yokmu  bayılıyorum yha  :D

Animenini bitmesini istemiyorum lanet olsun

Gerçekten gai nin 8 gate ini Kishi buff lamış gibi geliyor bana da. Ama Kakashi nin 200 bölümdür kamui spamlayıp görme kaybı olmadan yaşayabiliyorsa bence Kishi nin Gai ye de biraz torpil geçmeye hakkı var. (not: daha yeni bu savaşta "artık iyi göremiyorum" dedi. E YANİ , Bİ ZAHMET ! :D )

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Başlıkta spoilerlık bir durum yok. 

Dediğim gibi bir fan fiction. Örnek vericek olursak : "Yaşayan en iyi heavy metal grubu diğer adıyla Judas Priest"    " Yaşayan en iyi korsan diğer adıyla Monkey D. Luffy"

Ve verdiğin linki zaten okuyarak konu açtım. Konu Anime Genel ve Geyik, Manga Genel   bölümünde yer almıyor. Spoiler zaten değil. Türkçe dil kurallarına da uygun.

Lütfen verdiğiniz linkte bu konu ile bağdaşmayan kuralı yazınız.

1. Ben Naruto Manga güncelde değilim.Şak bu konuyu açınca direk yazıdan spoiler yemem içden bile olmazdı ki oldu zaten.

Konuları yaparken veya yazarken spoiler butonu bu nedenle oluyor.Spoiler butonunu kullanmasanız bile Konunun başına " Spoiler içerir" veyahut "Manga güncel" gibi ayrıntıları belirtmezseniz insanlara spoiler yedirtmeniz gayet olağan olur.

Forumda bu tarz örnekde bir sürü konu mevcut onlardan yardım alabilirsiniz ^_^

2. olarak da verdiğim linkde

• 100 iletiyi Doldurmadan önce > Anime Genel ve Geyik, Manga Genel ve Geyik, Sohbet/Konu Dışı bölümlerine Başlık Açamazsınız

Yazısına dikkatinizi çekerim ^_^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.