Jump to content

Yeni birisiii

Senpai~

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 79
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Hemen kendimi tanıtmakla başlıyım... adım Barış lise öğrencisiyim (1.ci senem)  :bad-atmosphere-onion-head-emoti Anime izlemeye başlıyalı 1 yıl oluyor .... bazı nedenlerden dolayı bir ara ara vermek z

Bizde kimyayı seveni dövüyorduk :D 

Geçti artık ama Memnun oldumm  :big-eye-onion-head-emoticon:     Hoşbulduk . :D  memnun oldum  :)      Hoşbulduk  :D  :D     Hoşbulduk  :D   çalışınca geçilmiycek ders yok (kaldı)  :cool-onion-head-em

• Forum Admin

Sayısallarla problemi olan tek ben miyim .s matematik, geometri, fizik, kimya bunlar bi türlü başarılı olamadığım derslerden... Ha bide mat. sınav sonucum asla değişmez 40-49 hep aynı not aralığı :D. Şimdi kesin sen sözel seçmişsindir diyeceksiniz sayısalın dibi bir bölüm okuyorum :D nasıl geçeceğim onu Allah bilir .s. Matematikte öğrendiklerimizi nerede kullanacağız ki diyenler olmuş, gelecekte seçeceğiniz meslek sayısalsa orada kullanacaksınız. Bkz. ben gelecekte şuan lisede okuduğum bölümle devam etmeyi düşünüyorum :) neyse çok uzattım hoşgeldiniz.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sayısallarla problemi olan tek ben miyim .s matematik, geometri, fizik, kimya bunlar bi türlü başarılı olamadığım derslerden... Ha bide mat. sınav sonucum asla değişmez 40-49 hep aynı not aralığı :D. Şimdi kesin sen sözel seçmişsindir diyeceksiniz sayısalın dibi bir bölüm okuyorum :D nasıl geçeceğim onu Allah bilir .s. Matematikte öğrendiklerimizi nerede kullanacağız ki diyenler olmuş, gelecekte seçeceğiniz meslek sayısalsa orada kullanacaksınız. Bkz. ben gelecekte şuan lisede okuduğum bölümle devam etmeyi düşünüyorum :) neyse çok uzattım hoşgeldiniz.

Arda ben sana yardım ederdim mat. konusunda fizik falan akardık  :P

kimya en kolayı arkadaşlar ya ( kimya mühendisliği okuyorum :D )  gözüm kapalı yapardım :P

ooo sen işi bitirmişsin  :(

Bizde kimyayı seveni dövüyorduk :D

dövenelr arasında bende varım :DD özellik organik kimyayı  :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

organik kimya ezberden başka bir şey değildi ya :D ( tamam kızmayın lys de sadece kimyayı full yaptım o kadarcık. gerçi benim girdiğim sene 2 tane hatalı soru vardı soruları sınavda fark edip gözetmene söylemiştim sonradan ösym de açıklamıştı gerçi. akarun)  sayısallar kolay da. olay dersi derste dinlemekte ( şahsen ben öyle yapardım :D )

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

organik kimya ezberden başka bir şey değildi ya :D ( tamam kızmayın lys de sadece kimyayı full yaptım o kadarcık. gerçi benim girdiğim sene 2 tane hatalı soru vardı soruları sınavda fark edip gözetmene söylemiştim sonradan ösym de açıklamıştı gerçi. akarun)  sayısallar kolay da. olay dersi derste dinlemekte ( şahsen ben öyle yapardım :D )

derste dersi dinleyip evden ders yapmayınca sınada 1-2 kopya 50 garinti :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

dersi derste dinlemek abi hocaya anlamadım tekrar anlatır mısınız diyorum anlamış gibi yap dedi bana *-* neyse burayı daha fazla sohbet alanına çevirmeden gidip başka yerde açalım konuyu etraflıca konuşalım :DD

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.