Jump to content

Yeni birisiii

Senpai~

Önerilen İletiler

memnun olaydın iyiydi neyse  <_<

organik kimya çok kolay zaten latife ediyoruz şurda  :unsure:

Geçti artık ama Memnun oldumm  :big-eye-onion-head-emoticon:

hoşgeldin barış bende ayhan mehmet :D bende lise 2'yim 

Hoşbulduk . :D  memnun oldum  :)

Hoşgeldin :)

Hoşbulduk  :D  :D

Sayısallarla problemi olan tek ben miyim .s matematik, geometri, fizik, kimya bunlar bi türlü başarılı olamadığım derslerden... Ha bide mat. sınav sonucum asla değişmez 40-49 hep aynı not aralığı :D. Şimdi kesin sen sözel seçmişsindir diyeceksiniz sayısalın dibi bir bölüm okuyorum :D nasıl geçeceğim onu Allah bilir .s. Matematikte öğrendiklerimizi nerede kullanacağız ki diyenler olmuş, gelecekte seçeceğiniz meslek sayısalsa orada kullanacaksınız. Bkz. ben gelecekte şuan lisede okuduğum bölümle devam etmeyi düşünüyorum :) neyse çok uzattım hoşgeldiniz.

Hoşbulduk  :D   çalışınca geçilmiycek ders yok (kaldı)  :cool-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 79
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Hemen kendimi tanıtmakla başlıyım... adım Barış lise öğrencisiyim (1.ci senem)  :bad-atmosphere-onion-head-emoti Anime izlemeye başlıyalı 1 yıl oluyor .... bazı nedenlerden dolayı bir ara ara vermek z

Bizde kimyayı seveni dövüyorduk :D 

Geçti artık ama Memnun oldumm  :big-eye-onion-head-emoticon:     Hoşbulduk . :D  memnun oldum  :)      Hoşbulduk  :D  :D     Hoşbulduk  :D   çalışınca geçilmiycek ders yok (kaldı)  :cool-onion-head-em

Hoşgeldin :D

Kimya olsa sadece dert keşke  :o

Biyoloji kolay,matematik geometri zaten en başından beri zorlayan bir ders değil fizik kolay geliyor kurstan falan filan kimya bir tek benim için dfsgsdfgsdfg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Biyoloji kolay,matematik geometri zaten en başından beri zorlayan bir ders değil fizik kolay geliyor kurstan falan filan kimya bir tek benim için dfsgsdfgsdfg

Hoş geldin sefa geldin :)

Biyokimya varken sizin kimyalar da ne oluyormuş :) vizelerde haftaya başlıyor pöf :D (Histoloji , embriyoloji , fizyoloji , mikrobiyoloji , immünoloji de var :(  aklıma geldi bak şimdi ^^)

Gıdabiyolojisi, brock mikroorganizma biyolojisi analtik kimya hiç hoş değil ya :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.