Jump to content

Yeni birisiii

Senpai~

Önerilen İletiler

Hemen kendimi tanıtmakla başlıyım...

adım Barış lise öğrencisiyim (1.ci senem)  :bad-atmosphere-onion-head-emoti

Anime izlemeye başlıyalı 1 yıl oluyor .... bazı nedenlerden dolayı bir ara ara vermek zorunda kalmıştım  (bilgisayarsızlık)...

1 yıldır anime izliyorum ama niye bu güzel anime forumuna kayıt olmuyorum diye düşünürken birden kayıt olup katılmaya karar verdim....

Neyse çok kastım :D   :D  :D  :D  iyi geçinelim... :embarrassed3-onion-head-emotico  :embarrassed3-onion-head-emotico

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 79
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Hemen kendimi tanıtmakla başlıyım... adım Barış lise öğrencisiyim (1.ci senem)  :bad-atmosphere-onion-head-emoti Anime izlemeye başlıyalı 1 yıl oluyor .... bazı nedenlerden dolayı bir ara ara vermek z

Bizde kimyayı seveni dövüyorduk :D 

Geçti artık ama Memnun oldumm  :big-eye-onion-head-emoticon:     Hoşbulduk . :D  memnun oldum  :)      Hoşbulduk  :D  :D     Hoşbulduk  :D   çalışınca geçilmiycek ders yok (kaldı)  :cool-onion-head-em

Hoşgeldin. İyi vakit geçirirsin umarım :D

Hoşbulduk  :D  :D

Hoşgeldin barış liseden bol bol nefret edeceksin 

not: sayısal seçeceksen kaç kimya dan bir şey anlamıyorsun 

Hoşbulduk  :D . Sistemimiz değiştiği için bölüm seçemiyoruz  :(  (artık 11.ci sınıfta)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hoşbulduk  :D  :D

Hoşbulduk  :D . Sistemimiz değiştiği için bölüm seçemiyoruz  :(  (artık 11.ci sınıfta)

Sayısal seçmeyin gelmeyin sayısala ':( kimyacı çıkmasın daha fazla of ne saçma ders bugün deney yapcam diye patlama yaptı hoca of dfgsdfgsdgsdfg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Fen derslerine laf yok :D

Üni ye geçince hayat animeler için daha rahat oluyor söylemesi(bi vizeler sıkıntı)

Hoş geldin :D

Hoşbulduk  :) . Lisede 17 tane ders  :desperate2-onion-head-emoticon:  üni daha rahat tabi  :D  :D

Sayısal seçmeyin gelmeyin sayısala ':( kimyacı çıkmasın daha fazla of ne saçma ders bugün deney yapcam diye patlama yaptı hoca of dfgsdfgsdgsdfg

Sözel derslerim daha kötü , hiç ezberim yok  :falling-asleep-onion-head-emoti

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hoşbulduk  :) . Lisede 17 tane ders  :desperate2-onion-head-emoticon:  üni daha rahat tabi  :D  :D

Sözel derslerim daha kötü , hiç ezberim yok  :falling-asleep-onion-head-emoti

Ah aynı ben fdjgdfjgkdfslg ben dil anlatımdan kalmıştım kfdjsgdklfgjsdkfg tabi sonradan acayip açılmıştım ama sözel derslerde uyurdum sınav günü çalışırdım 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.