Jump to content

Yeni birisiii

Senpai~

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 79
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Hemen kendimi tanıtmakla başlıyım... adım Barış lise öğrencisiyim (1.ci senem)  :bad-atmosphere-onion-head-emoti Anime izlemeye başlıyalı 1 yıl oluyor .... bazı nedenlerden dolayı bir ara ara vermek z

Bizde kimyayı seveni dövüyorduk :D 

Geçti artık ama Memnun oldumm  :big-eye-onion-head-emoticon:     Hoşbulduk . :D  memnun oldum  :)      Hoşbulduk  :D  :D     Hoşbulduk  :D   çalışınca geçilmiycek ders yok (kaldı)  :cool-onion-head-em

Teknik olarak burda senpai biz oluyoruz barış kardeşim.

Hoşgeldin :D

Hoş geldin  :D

Teşekkürler  :D  Hoşbulduk..

Hoşgeldin yaşıtım :D 11.sınıfta bölüm seçmemiz gerçekten çok kötü  :depressed1-onion-head-emoticon:  Forumda iyi eğlenceler  :happy-onion-head-emoticon:

Hoşbulduk  :D . Sorma şu bölüm seçme işini  :falling-asleep-onion-head-emoti

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

11 e kadar bölümsüz mü okuyorsunuz 12 demi görüyorsunuz o bölümleri ? iyice değişmiş..

11'e kadar bölümsüz. 11.sınıfın başında seçmiş olacağız  :dying-onion-head-emoticon:  Kısacası 10. sınıf ile 9.sınıdfn ders sayıları neredeyse aynı olacak  :help-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Animeye erken başlamışsın iyi olmuş ben 10. sınıfın yazında başlamıştım keşke daha erken başlasaymışım bu dünyadan mahrum kalınan onca seneye yazık olmuş  -_- En azından 2 senedir izliyorum tek tesellim bu  :congrats-onion-head-emoticon: 

Geçen seneleri telafi edebilirim  :good-job-onion-head-emoticon:  hala geç değil  :cool-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.