Jump to content

Yeni birisiii

Senpai~

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 79
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Hemen kendimi tanıtmakla başlıyım... adım Barış lise öğrencisiyim (1.ci senem)  :bad-atmosphere-onion-head-emoti Anime izlemeye başlıyalı 1 yıl oluyor .... bazı nedenlerden dolayı bir ara ara vermek z

Bizde kimyayı seveni dövüyorduk :D 

Geçti artık ama Memnun oldumm  :big-eye-onion-head-emoticon:     Hoşbulduk . :D  memnun oldum  :)      Hoşbulduk  :D  :D     Hoşbulduk  :D   çalışınca geçilmiycek ders yok (kaldı)  :cool-onion-head-em

Nasil peki memlunmusunuz bundan çok garip geldide bana :)

İlk başta baya bi üzüldüm ,ne diyim yine birsürü ders, sınav, hepsine çalışmak...

ama farkettim ki henüz ne seçeceğime karar verememişim... sürekli fikrim değişiyor.

düşünmek için daha çok vaktimiz olucak , hemde derslere bakıp neyde iyi olduğumuzu daha iyi görebiliceğiz gibime geliyor  :D  :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İlk başta baya bi üzüldüm ,ne diyim yine birsürü ders, sınav, hepsine çalışmak...

ama farkettim ki henüz ne seçeceğime karar verememişim... sürekli fikrim değişiyor.

düşünmek için daha çok vaktimiz olucak , hemde derslere bakıp neyde iyi olduğumuzu daha iyi görebiliceğiz gibime geliyor  :D  :D

Aslında bu sistem biraz mantıklı gelmeye başladı , bize 9 dan 10 a geçerken direk sayısalı seçtirmişler di :D(bu arada cidden lise çok kolay gelecek hatta ygs-lys bile daha kolay gelecek üniversiteye göre  :) lisede 2 saatten fazla ders çalışmayan biri olan ben(ki 89 ortalamam vardi : :) )üniversiteyi kazanınca 8-10 saat çalışan birine dönüştüm(gerçi son gün kala çalışıyorum : :) ) ,  bir anda 250-300 sayfayı önünüze koyacaklar (bu 1 ders için ha geri kalan 11 dersi söylemiyorum birde :D neyse.. ) bunlardan sorumlusun diye o zaman ah vah diyeceksin...)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Aslında bu sistem biraz mantıklı gelmeye başladı , bize 9 dan 10 a geçerken direk sayısalı seçtirmişler di :D(bu arada cidden lise çok kolay gelecek hatta ygs-lys bile daha kolay gelecek üniversiteye göre   :) lisede 2 saatten fazla ders çalışmayan biri olan ben(ki 89 ortalamam vardi : :) )üniversiteyi kazanınca 8-10 saat çalışan birine dönüştüm(gerçi son gün kala çalışıyorum : :) ) ,  bir anda 250-300 sayfayı önünüze koyacaklar (bu 1 ders için ha geri kalan 11 dersi söylemiyorum birde :D neyse.. ) bunlardan sorumlusun diye o zaman ah vah diyeceksin...)

tüm hevesimi kırdın  :depressed1-onion-head-emoticon:  :depressed1-onion-head-emoticon:  :ghost-onion-head-emoticon:  :help-onion-head-emoticon:  

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hoşgeldin. İyi vakit geçirirsin umarım :D

Hemen kendimi tanıtmakla başlıyım...

adım Barış lise öğrencisiyim (1.ci senem)  :bad-atmosphere-onion-head-emoti

Anime izlemeye başlıyalı 1 yıl oluyor .... bazı nedenlerden dolayı bir ara ara vermek zorunda kalmıştım  (bilgisayarsızlık)...

1 yıldır anime izliyorum ama niye bu güzel anime forumuna kayıt olmuyorum diye düşünürken birden kayıt olup katılmaya karar verdim....

Neyse çok kastım :D   :D  :D  :D  iyi geçinelim... :embarrassed3-onion-head-emotico  :embarrassed3-onion-head-emotico

hoş geldin  bi lise öğrencisisin madem önce dersler sonra animeler gelsin  formda iyi eğlenceler :cheer2-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.