Jump to content

Yeni birisiii

Senpai~
 Share

Recommended Posts

11'e kadar bölümsüz. 11.sınıfın başında seçmiş olacağız :dying-onion-head-emoticon: Kısacası 10. sınıf ile 9.sınıdfn ders sayıları neredeyse aynı olacak :help-onion-head-emoticon:

Nasil peki memlunmusunuz bundan çok garip geldide bana :)

Nasil peki memlunmusunuz bundan çok garip geldide bana :)

İlk başta baya bi üzüldüm ,ne diyim yine birsürü ders, sınav, hepsine çalışmak...

ama farkettim ki henüz ne seçeceğime karar verememişim... sürekli fikrim değişiyor.

düşünmek için daha çok vaktimiz olucak , hemde derslere bakıp neyde iyi olduğumuzu daha iyi görebiliceğiz gibime geliyor  :D  :D

İlk başta baya bi üzüldüm ,ne diyim yine birsürü ders, sınav, hepsine çalışmak...

ama farkettim ki henüz ne seçeceğime karar verememişim... sürekli fikrim değişiyor.

düşünmek için daha çok vaktimiz olucak , hemde derslere bakıp neyde iyi olduğumuzu daha iyi görebiliceğiz gibime geliyor  :D  :D

Aslında bu sistem biraz mantıklı gelmeye başladı , bize 9 dan 10 a geçerken direk sayısalı seçtirmişler di :D(bu arada cidden lise çok kolay gelecek hatta ygs-lys bile daha kolay gelecek üniversiteye göre  :) lisede 2 saatten fazla ders çalışmayan biri olan ben(ki 89 ortalamam vardi : :) )üniversiteyi kazanınca 8-10 saat çalışan birine dönüştüm(gerçi son gün kala çalışıyorum : :) ) ,  bir anda 250-300 sayfayı önünüze koyacaklar (bu 1 ders için ha geri kalan 11 dersi söylemiyorum birde :D neyse.. ) bunlardan sorumlusun diye o zaman ah vah diyeceksin...)

Aslında bu sistem biraz mantıklı gelmeye başladı , bize 9 dan 10 a geçerken direk sayısalı seçtirmişler di :D(bu arada cidden lise çok kolay gelecek hatta ygs-lys bile daha kolay gelecek üniversiteye göre   :) lisede 2 saatten fazla ders çalışmayan biri olan ben(ki 89 ortalamam vardi : :) )üniversiteyi kazanınca 8-10 saat çalışan birine dönüştüm(gerçi son gün kala çalışıyorum : :) ) ,  bir anda 250-300 sayfayı önünüze koyacaklar (bu 1 ders için ha geri kalan 11 dersi söylemiyorum birde :D neyse.. ) bunlardan sorumlusun diye o zaman ah vah diyeceksin...)

tüm hevesimi kırdın  :depressed1-onion-head-emoticon:  :depressed1-onion-head-emoticon:  :ghost-onion-head-emoticon:  :help-onion-head-emoticon:  

Hoşgeldin. İyi vakit geçirirsin umarım :D

Hemen kendimi tanıtmakla başlıyım...

adım Barış lise öğrencisiyim (1.ci senem)  :bad-atmosphere-onion-head-emoti

Anime izlemeye başlıyalı 1 yıl oluyor .... bazı nedenlerden dolayı bir ara ara vermek zorunda kalmıştım  (bilgisayarsızlık)...

1 yıldır anime izliyorum ama niye bu güzel anime forumuna kayıt olmuyorum diye düşünürken birden kayıt olup katılmaya karar verdim....

Neyse çok kastım :D   :D  :D  :D  iyi geçinelim... :embarrassed3-onion-head-emotico  :embarrassed3-onion-head-emotico

hoş geldin  bi lise öğrencisisin madem önce dersler sonra animeler gelsin  formda iyi eğlenceler :cheer2-onion-head-emoticon:

hoş geldin  bi lise öğrencisisin madem önce dersler sonra animeler gelsin  formda iyi eğlenceler :cheer2-onion-head-emoticon:

Hoşbulduk  :)  :)   merak etme anime izleyebilmek için deli gibi ders çalışıyorum  :D  :D

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.